NOVINKA: Doprava elektra i nábytku na vybranou prodejnu ZDARMA

x
HELMER Helmer LK 509 GPS lokalizátor Helmer LK 509 3483

GPS lokalizátor

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: LK509
Part.No.: LK509

Praktický GPS lokátor LK 509 se silným magnetem od společnosti Helmer využívá GPS signálu k záznamu polohy a její následné kontroly. Můžete jej tak využít například ke kontrole vašich zavazadel nebo proti krádeži auta. V případě umístění trackeru na vozidlo pak oceníte extra silný magnet.

Způsoby využití

GPS lokátor odesílá informace o své poloze pomocí SIM karty předem vložené do příslušného slotu. Jedním ze způsobů, jak zjistit polohu lokátoru je číslo vložené SIM karty prozvonit, přičemž přístroj odešle SMS s odkazem na polohu zaznamenanou v Google mapách. Výhodou je zejména nízká cena, kdy prakticky platíte pouze za odeslané SMS.

Druhou metodou je možnost nechat si v pravidelných intervalech odesílat polohu na speciální server a kontrolovat tak pohyb lokátoru takřka neustále. Při tomto nastavení je však třeba mít zapnutý datový tarif a mít SIM kartu připojenou k mobilnímu internetu. Velkou výhodou je však možnost zpětně zkontrolovat celodenní pohyb lokátoru a tak i kontrolované věci či osoby.

 

Další funkce

Mezi dalšími užitečnými funkcemi lze nalézt například režim odposlechu. Po zavolání v tomto režimu dojde k uskutečnění hovoru a uživatel bude mít možnost odposlouchávat zvuky z okolí. Tlačítko SOS volání naopak umožní zavolat na přednastavená čísla přímo z lokátoru a upozornit tak vybrané osoby v případě nebezpečí.

Velkou výhodou je i možnost nastavení specifické vzdálenosti, rychlosti či oblasti, kterou GPS lokátor nesmí překročit. Pokud k překročení poté dojde, budete upozorněni pomocí varovné SMS, což vám dá možnost včas zareagovat například v případě krádeže auta. Podobně lze nastavit upozornění i na nízký stav baterie, která však, podle slov výrobce, udrží přístroj v provozu celých 90 dní.


Parametry

TECHNICKÉ DETAILY
Vestavěný displejN
ÚčelUniverzální

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku