Nábytkový program

Helen

Ložnice nemusí být jen praktické místo, kam chodíte odpočívat. Proč by nemohla být elegantní , mít styl. S ložnicovým setem Helen se dám to splní. Díky kombinaci dekorů dub sonoma/dub denver působí velice vkusně a vykouzlí ve vaší ložnici jedinečnou atmosféru. Prostorná čtyřdveřová skříň Helen disponuje úložným prostorem, který vám vyrazí dech. Střední části dveří jsou osazeny obdélníkovými zrcadly, které se hodí pro každodenní přípravy do společnosti. Vnitřní výbava se skládá ze čtyř polic na jedné dvoudveřové straně a z jedné vrchní police, pod kterou je uložena šatní...

Čtěte více

Cena kompletu:
14 000 
bez DPH 11 570 
Cena se skládá z:

Komoda Helen HLNK 26

Komoda
2 300 Kč bez DPH 1 901 

Položky kolekce nábytku Helen

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku Helen

Ložnice nemusí být jen praktické místo, kam chodíte odpočívat. Proč by nemohla být elegantní, mít styl. S ložnicovým setem Helen se dám to splní. Díky kombinaci dekorů dub sonoma/dub denver působí velice vkusně a vykouzlí ve vaší ložnici jedinečnou atmosféru.

Prostorná čtyřdveřová skříň Helen disponuje úložným prostorem, který vám vyrazí dech. Střední části dveří jsou osazeny obdélníkovými zrcadly, které se hodí pro každodenní přípravy do společnosti.

Vnitřní výbava se skládá ze čtyř polic na jedné dvoudveřové straně a z jedné vrchní police, pod kterou je uložena šatní tyč, na druhé dvoudveřové straně skříně.

Dopřejte si pohodlí díky posteli Helen v šířce 160 cm. Prodává se společně se dvěma nočními stolky, které jsou ve stejněm dekoru.

 

Výhody:

  • moderní design
  • lákavá kombinace dekorů

Provedení:

  • dekor: dub sonoma/dub denver
  • materiál: LDTD/DTD

Dodání:

  • demontováno

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky