LEDNIČKA SAMSUNG V AKCI ZA 19 999 KČ dříve za 24 990 Kč | pouze 8 ks
začínáme za
LEDNIČKA SAMSUNG V AKCI ZA 19 999 KČ dříve za 24 990 Kč | pouze 8 ks
Nábytkový program

Hans

Hans Program je momentálně vyprodán

Koupelnový program Hans  představuje praktické vybavení interiéru. Tato soustava jednotlivých kusů nábytku je moderní a působí velmi stylově, ale také  nabízí dostatek úložného prostoru  pro uložení všeho možného. Můžete je jednoduše  zkombinovat i s jinými kusy nábytku , které již ve své koupelně máte  a vytvořit si tak stylově zařízenou koupelnu přesně podle vašich představ. Vyrábí se v bílé barvě a  hodí se do světlých i tmavších koupelen, takže ji hravě doplníte jakoukoliv barvou či vzorem dle vaší fantazie!  Jako...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Hans

Koupelnový program Hans představuje praktické vybavení interiéru. Tato soustava jednotlivých kusů nábytku je moderní a působí velmi stylově, ale také nabízí dostatek úložného prostoru pro uložení všeho možného. Můžete je jednoduše zkombinovat i s jinými kusy nábytku, které již ve své koupelně máte a vytvořit si tak stylově zařízenou koupelnu přesně podle vašich představ.

Vyrábí se v bílé barvě a hodí se do světlých i tmavších koupelen, takže ji hravě doplníte jakoukoliv barvou či vzorem dle vaší fantazie! 

Jako materiál je zde použitá kombinace dvou materiálů - MDF a LDTD, čili laminované dřevotřísky, která se vyznačuje snadnou údržbou a čištěním, dlouhou životností a vydrží vám celé roky!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky