Sedací souprava Franco - pravý roh. Levý za chvíli! Od 8 do 16h se každé 2 hodiny střídá varianta s pravým a levým rohem. | pouze 4 ks

Filtrovat

Oddělení

Zákazníci nakoupili

Filtrovat

Zobrazuji 1-24 produktů z 595 celkem 12325

doporučené nejprodávanějšínejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-24 produktů z 595 celkem 12325

dalších 24

O společnosti Halmar

Polská firma HALMAR, která se specializuje na maloobchodní sféru, je obrovská společnost zastřešující desítky výrobců a dovozců na trhu s nábytkem. Byla založena v roce 1989 a spolupracuje s více než tisícem podniků v Polsku a se 150 dalšími v 27 zemích světa. Společnost si zakládá na precizním servisu a pravidelně navštěvuje veletrhy na celém světě. Pravidelně sbírá řady ocenění za mimořádnou kvalitu a spolehlivost výrobků.

V sortimentu společnosti HALMAR nalezneme jak nábytek z vysoce kvalitního dřeva, jako jsou skříně, obývací stěny a jídelní stoly, ale také moderní hi-fi stolky či pohodlné kancelářské židle. Společnost si zakládá na rychlé a pohotové reakce od zákazníků a naplňuje trh různorodou nabídkou kvalitního zboží. Masivní expanze této společnosti potvrzuje její dominanci na trhu s nábytkem. HALMAR je jedna z největších a nejstabilnějších společností zabývající se nábytkem.

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky