Nábytkový program

GW-Top

Předsíňový program GW-Top osvěží a zvýrazní vaši chodbu. Díky modernímu dekoru zapadne do každého interiéru a stane se nepřehlédnutelným. Prvky této řady se díky kompaktním rozměrům hodí i do menších předsíní a chodeb. Navíc nabízí množství zajímavých detailů! Nábytek z programu GW-Top oslní svým elegantním   stylem . Je vyroben v moderním dekoru dub sonoma v kombinaci s bílou barvou,  což skvěle oživí každý interiér a zároveň mu přidá na eleganci. Jeho povrchová úprava má lehce plastický efekt, který připomíná povrch pravého...

Čtěte více

Cena od:
1 600 
bez DPH 1 322 

Položky kolekce nábytku GW-Top

Zobrazuji 1-9 produktů z 9 celkem

Popis kolekce nábytku GW-Top

Předsíňový program GW-Top osvěží a zvýrazní vaši chodbu. Díky modernímu dekoru zapadne do každého interiéru a stane se nepřehlédnutelným. Prvky této řady se díky kompaktním rozměrům hodí i do menších předsíní a chodeb. Navíc nabízí množství zajímavých detailů!

Nábytek z programu GW-Top oslní svým elegantním stylem. Je vyroben v moderním dekoru dub sonoma v kombinaci s bílou barvou, což skvěle oživí každý interiér a zároveň mu přidá na eleganci. Jeho povrchová úprava má lehce plastický efekt, který připomíná povrch pravého masivu. Celkový vzhled doplňují kovové úchyty, díky kterým je vzhled oživen a nepůsobí jednolitě.

Výrobním materiálem je LDTD. Jedná se o dřevotřískovou desku, jejíž povrchová úprava navyšuje odolnost materiálu. Deska je odolná vůči vodě, takže následná údržba bude velmi snadná. Tento materiál si z hlediska kvality, údržby a odolnosti rychle zamilujete.

Vytvořte si předsíň svých snů a okouzlete vaši návštěvu hned při vstupu k vám domů.

 

Výhody:

  • moderní a stylový design
  • kvalitní provedení
  • kovové úchytky
  • tlumení dvířek

 

Provedení:

  • materiál: LDTD, lamino
  • dekor: bílá/dub sonoma

 

Dodání:

  • demontováno

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky