Nábytkový program

GW-Tokio

GW-Tokio Program je momentálně vyprodán

Kdo upřednostňuje spíše  přírodní design  oproti barevným dekorům, jistě si přijde na své u předsíňového programu  GW-Tokio . Jeho název ho přímo spojuje s navoleným dekorem.  Reliéfní   vyvedení  předních ploch podporuje přírodní vzhled a navozuje pocit autenticity. Kromě úložného prostoru a náležité praktičnosti nabízí spoustu užitečných výhod. Mezi účelné prvky tohoto programu patří praktický botník, botník spojený s lavicí, věšákový panel na zavěšení kabátů, vysoká skříň a v neposlední řadě velké zrcadlo. Nábytek je zhotoven z ...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku GW-Tokio

Kdo upřednostňuje spíše přírodní design oproti barevným dekorům, jistě si přijde na své u předsíňového programu GW-Tokio. Jeho název ho přímo spojuje s navoleným dekorem. Reliéfní vyvedení předních ploch podporuje přírodní vzhled a navozuje pocit autenticity. Kromě úložného prostoru a náležité praktičnosti nabízí spoustu užitečných výhod.

Mezi účelné prvky tohoto programu patří praktický botník, botník spojený s lavicí, věšákový panel na zavěšení kabátů, vysoká skříň a v neposlední řadě velké zrcadlo.

Nábytek je zhotoven z laminovaných dřevotřískových desek, jež se vyznačují svojí odolností.

 

Výhody:

  • přírodní vzhled
  • standardní povrchová úprava

 

Provedení:

  • materiál: lamino
  • dekor: buk repro

 

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky