LEDNIČKA SAMSUNG V AKCI ZA 19 999 KČ dříve za 24 990 Kč | pouze 8 ks
začínáme za
LEDNIČKA SAMSUNG V AKCI ZA 19 999 KČ dříve za 24 990 Kč | pouze 8 ks
Nábytkový program

GW-Slide

Kancelářský program Slide nabízí moderní a praktické řešení nejen pro vaši kancelář. Představuje variabilní a velkorysý úložný prostor, s kterým hravě najdete to správné místo pro vaše dokumenty, spisy, kartotéky nebo jiné potřebné věci pro práci. Kromě skříněk a regálů úložné místo nabízí i designově zajímavý stůl, takže důležité věci budete mít okamžitě při ruce. Program vyniká i moderním designem , který na první pohled zaujme. Nábytek tak bude plnit nejen praktickou funkci, ale bude sloužit i jako stylový doplněk interiéru. Výhodou jsou zaměnitelné fronty , díky nimž si...

Čtěte více

Cena od:
3 718 
s DPH 4 499 

Položky kolekce nábytku GW-Slide

Zobrazuji 1-6 produktů z 6 celkem

Popis kolekce nábytku GW-Slide

Kancelářský program Slide nabízí moderní a praktické řešení nejen pro vaši kancelář. Představuje variabilní a velkorysý úložný prostor, s kterým hravě najdete to správné místo pro vaše dokumenty, spisy, kartotéky nebo jiné potřebné věci pro práci. Kromě skříněk a regálů úložné místo nabízí i designově zajímavý stůl, takže důležité věci budete mít okamžitě při ruce.

Program vyniká i moderním designem, který na první pohled zaujme. Nábytek tak bude plnit nejen praktickou funkci, ale bude sloužit i jako stylový doplněk interiéru. Výhodou jsou zaměnitelné fronty, díky nimž si vytvoříte vzhled podle vašich představ.

Určitě oceníte i skvělé vlastnosti použitého materiálu LDTD. Kromě kvality vyniká odolností vůči vodě, teplu a chemikáliím, které se běžně používají v domácnosti, takže vaše kancelář si dlouho zachová svůj pěkný vzhled.

Dopřejte si moderní kancelář a nechejte se hýčkat praktičností, kterou nabízí!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky