Nábytkový program

GW-Power

GW-Power Program je momentálně vyprodán

Kancelářský program GW-Power si okamžitě oblíbíte díky skvělým vlastnostem, které nabízí.   Velké množství praktického úložného prostotu zaručí, že budete mít dostatek místa pro všechny vaše důležité pracovní dokumenty, a zároveň nabízí možnost přehledně je uspořádat.  Jistě vás potěší i možnost vytvoření si velkého pracovního stolu , které bude disponovat otvorem pro kabeláž, takže vám kabel už nebude zavazet při práci. Moderní přírodní provedení tohoto programu potěší skoro každého. Kromě toho, že je jemné a nadčasové i vhodně doplní jakýkoliv interiér....

Čtěte více

Popis kolekce nábytku GW-Power

Kancelářský program GW-Power si okamžitě oblíbíte díky skvělým vlastnostem, které nabízí. Velké množství praktického úložného prostotu zaručí, že budete mít dostatek místa pro všechny vaše důležité pracovní dokumenty, a zároveň nabízí možnost přehledně je uspořádat. 

Jistě vás potěší i možnost vytvoření si velkého pracovního stolu, které bude disponovat otvorem pro kabeláž, takže vám kabel už nebude zavazet při práci.

Moderní přírodní provedení tohoto programu potěší skoro každého. Kromě toho, že je jemné a nadčasové i vhodně doplní jakýkoliv interiér. Program se vyznačuje kvalitou použitého materiálu. Laminované dřevotřískové desky LDTD poskytují odolnost vůči vodě, teplu a chemikáliím, které běžně používáte v domácnosti, takže vaše kancelář bude dlouho jako nová.

Dopřejte si kancelář, která vás pokaždé okouzlí svoji praktičností a minimalistickým designem!

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky