NOVINKA: Doprava elektra i nábytku na vybranou prodejnu ZDARMA

x
Nábytkový program

GW-Mediano

Milovníci elegance a minimalismu si přijdou na své! Nábytek z předsíňového programu GW-Mediano je vyroben v neutrálním barevném provedení , což  prosvětlí danou místnost a dodá ji náležitou eleganci a moderní vzhled. Následně se dá dekor jednoduše kombinovat s dalšími barevnými tóny. Záleží jen na vaší fantazii a citu k barevnosti.  Díky nábytku z této řady budete mít dostatek úložného a odkládacího prostoru na všechny bundy, kabáty, deštníky i boty.  Výrobním materiálem je  LDTD . Tento materiál má mnoho výhod, které oceníte v průběhu užívání...

Čtěte více

Cena od:
4 399 
bez DPH 3 635 

Položky kolekce nábytku GW-Mediano

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku GW-Mediano

Milovníci elegance a minimalismu si přijdou na své! Nábytek z předsíňového programu GW-Mediano je vyroben v neutrálním barevném provedení, což prosvětlí danou místnost a dodá ji náležitou eleganci a moderní vzhled. Následně se dá dekor jednoduše kombinovat s dalšími barevnými tóny. Záleží jen na vaší fantazii a citu k barevnosti. 

Díky nábytku z této řady budete mít dostatek úložného a odkládacího prostoru na všechny bundy, kabáty, deštníky i boty. 

Výrobním materiálem je LDTD. Tento materiál má mnoho výhod, které oceníte v průběhu užívání daného prvku. Jedná se o dřevotřískovou desku, která má svrchní povrchovou úpravu. Ta navyšuje její odolnost. Deska je odolná vůči vodě, takže následná údržba bude velmi snadná. Tento materiál si z hlediska jeho kvality, údržby a odolnosti rychle zamilujete. 
 
Prvky programu GW-Mediano lze kombinovat mezi sebou i s jinými kusy nábytku a s doplňky. 
 

Výhody:

  • kvalitní provedení
  • stylový a jednoduchý design

 

Provedení:

  • materiál: LDTD, lamino
  • dekor: bílá / ořech

 

Dodání:

  • demontováno

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky