Vážení zákazníci, 1. května platí na všech prodejnách standardní otevírací doba.

x
Nábytkový program

GW-Master

Praktický nábytek z programu GW master  se svým  moderním designem  hodí do každého interiéru. Při jeho výrobě je kladen velký důraz na kvalitu.  Kombinace dekoru dub sonoma a bílé barvy působí decentně a přesto zajímavě, esteticky jej doplňují k ovové úchyty. Nábytek je tvořen  lamino deskami s povrchovou imitací masivního dřeva.  Jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním...

Čtěte více

Cena od:
4 132 
s DPH 5 000 

Položky kolekce nábytku GW-Master

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku GW-Master

Praktický nábytek z programu GW master se svým moderním designem hodí do každého interiéru. Při jeho výrobě je kladen velký důraz na kvalitu. Kombinace dekoru dub sonoma a bílé barvy působí decentně a přesto zajímavě, esteticky jej doplňují kovové úchyty.

Nábytek je tvořen lamino deskami s povrchovou imitací masivního dřeva. Jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu je odolná vůči působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný. LDTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné.

 

Výhody:

  • moderní design
  • snadná údržba
  • odolný materiál

 

Provedení: 

  • materiál: LDTD
  • dekor: dub sonoma/bílá
  • dodáváno v demontu

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky