Nábytkový program

GW-Fino

Program GW-Fino promění váš obývák na moderní prostor, v kterém bude radost trávit čas. Množství poliček vám poskytne velkorysý úložný prostor, který oceníte pro uložení dekorací, knih či různých drobností.  Může být tím pravým řešením i pro vaši předsíň. Poskytuje množství úložného prostoru pro vaše kabáty, kabelky a boty, díky kterému budete mít svoje věci přehledně uložené. Zaujme vás svým moderním dekorem. Bílé provedení opticky zvětší váš interiér a krásně ho prosvětlí. Skvěle se hodí do jakkoliv zařízeného prostoru a nebude působit rušivě vůči ostatním...

Čtěte více

Cena od:
4 132 
s DPH 5 000 

Položky kolekce nábytku GW-Fino

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku GW-Fino

Program GW-Fino promění váš obývák na moderní prostor, v kterém bude radost trávit čas. Množství poliček vám poskytne velkorysý úložný prostor, který oceníte pro uložení dekorací, knih či různých drobností. 

Může být tím pravým řešením i pro vaši předsíň. Poskytuje množství úložného prostoru pro vaše kabáty, kabelky a boty, díky kterému budete mít svoje věci přehledně uložené.

Zaujme vás svým moderním dekorem. Bílé provedení opticky zvětší váš interiér a krásně ho prosvětlí. Skvěle se hodí do jakkoliv zařízeného prostoru a nebude působit rušivě vůči ostatním prvkům.

Další výhodou tohoto programu je skvělý materiál, z kterého je vyrobený. MDF neboli dřevovláknitá deska svými vlastnostmi připomíná masivní dřevo. Vyznačuje se zejména pevností, tvarovou stálostí a nenáročnou údržbou. 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky