Nábytkový program

GW-California

Módní  bílý   dekor  je stále častěji vyhledávanou barvou, která je praktická z hlediska vizuálního rozšíření daného prostoru a prosvětlení interiéru.  Program GW-California  vám nabízí možnost seskládat si předsíň tak, aby odpovídala vašim představám a plošným dispozicím. Jednotlivé prvky jsou velmi praktické a to ve svém interiéru zajisté oceníte.  Přední plochy jsou zhotoveny z  dřevovláknitých desek MDF , které jsou typické pro snadnou údržbu.  Laminované desky  byly využity k výrobě  korpusu . Jsou odolné vůči...

Čtěte více

Cena od:
3 139 
s DPH 3 799 

Položky kolekce nábytku GW-California

Zobrazuji 1-3 produktů z 3 celkem

Popis kolekce nábytku GW-California

Módní bílý dekor je stále častěji vyhledávanou barvou, která je praktická z hlediska vizuálního rozšíření daného prostoru a prosvětlení interiéru. Program GW-California vám nabízí možnost seskládat si předsíň tak, aby odpovídala vašim představám a plošným dispozicím. Jednotlivé prvky jsou velmi praktické a to ve svém interiéru zajisté oceníte. 

Přední plochy jsou zhotoveny z dřevovláknitých desek MDF, které jsou typické pro snadnou údržbu. Laminované desky byly využity k výrobě korpusu. Jsou odolné vůči krátkodobému působení vody, což je velmi praktické v deštivém období. 

 

Výhody:

  • moderní vzhled
  • kvalitní zpracování
  • omyvatelné plochy

 

Provedení:

  • materiál: LDTD
  • dekor: bílá

 

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky