GUZZANTI Guzzanti GZ 54 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ Vzduchotechnika ZLEVNĚNO Guzzanti GZ 54 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ Guzzanti GZ 54 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ 0 0 1499

Guzzanti GZ 54 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Prodej ukončen

Použité, neopotřebované zboží

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.


Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Ochlazovač vzduchu Guzzanti GZ 54

Přemýšlíte nad tím, jak nejlépe a hlavně nenáročně přivést do vašeho domu studený vzduch? Pokud ano, tak vám ochlazovač vzduchu Guzzanti GZ 54 rád pomůže.
Jedná se o praktického pomocníka, který se skvěle hodí do prostor, odkud není možné odvádět vzduch a není možné je stavebně upravit. Díky tomu je jeho instalace rychlá, snadná a finančně nenáročná. Navíc je přístroj vybaven praktickými kolečky a madlem, což ještě více zjednoduší manipulaci a vy si tento ochlazovač budete moci vzít opravdu kamkoliv a dopřát sobě a své rodiny úlevu od horkých letních dnů.

 Všestranné využití

Ochlazovač vzduchu Guzzanti GZ 54 neslouží jenom k tomu, aby vám poskytl úlevu v horkých letních dnech. Můžete ho použít také jako čističku vzduchu nebo zvlhčovač. Navíc se pyšní funkcí záporné ionty. Ty jsou občas nazývány jako vzdušné vitamíny. Díky tomu budete vy a vaše rodina dýchat nejen chladnější vzduch, ale především mnohem zdravější.
Pro možnost zvlhčení vzduchu je přístroj vybaven vodní nádržkou s kapacitou 4 litry a k tomu vypouštěcím ventilem. Dále vás určitě potěší také funkce časovače, tlačítko WIND (oscilace vzduchu) a možnost vybrat si z 3 rychlostí proudění vzduchu.


Parametry

TECHNICKÉ DETAILY
ModelJednodílná přenosná klimatizace
Funkce klimatizaceChlazení
Jmenovitá chladicí kapacita ve wattech70 W
Počet rychlostí3
Objem nádoby4 l
Průtok vzduchu (vysoká rychlost)250 m³/h
Vzduchový filtrAno
ČasovačAno
Maximální doba dušení2 h
Otočná kolečkaAno
DESIGN
BarvaČerná, Bílá
VLASTNOSTI
Druh zbožíOchlazovače
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka324 mm
Hloubka200 mm
Výška634 mm
Hmotnost5 kg
Šířka balení372 mm
Hloubka balení252 mm
Výška balení670 mm
Hmotnost včetně balení6,5 kg

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
  • 0 hlasů
Položit novou otázku