Vážení zákazníci, omlouváme se za výpadek sortimentu nábytku, na opravě pracujeme.

x
Flonal Grilovací sáčky FLONAL do toastovače 2 ks (SVP2TPT) Grilovací sáčky FLONAL do toastovače 2 ks (SVP2TPT) 109

Ostatní kuchyňské potřeby

Grilovací sáčky FLONAL do toastovače 2 ks (SVP2TPT)

Prodej ukončen

speciální tepluvzdorný materiál bez připalování surovin

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnáchGrilovací sáčky Flonal jsou PTFE sáčky vyrobené ze speciálního tepluvzdorného materiálu. Jsou vhodné například na přípravu touastů v toasterech, které zabraňují jejich znečištění. Používáním sáčků zabráníte tomu, aby se vaše jídlo připalovalo, kontaktní gril zůstane dokonale čistý, není potřeba z něj nic škrabat, malé mastné kusy nikde nezůstávají.

Návod na použití: Před prvním použitím teflonové sáčky očistěte hadříkem. Zahřejte kontaktní gril a suroviny vložte do sáčku. Není potřeba přidávat jakékoli tuky. Vložte grilovací sáčky se surovinami do toasteru, sandwichovače nebo na gril (můžete použít i na pánev nebo do zapékací misky). Grilovací sáček nesmí být zavřený a otvor sáčku musí přesahovat přes přední stranu grilu, aby mohla unikat pára. Zavřete gril a začněte grilovat.

Doba přípravy pokrmů je shodná s dobou přípravy bez sáčku. Potraviny není možné připálit, protože sáčky jsou 100% antiadhesivní. Po skončení grilování vyndejte sáček z grilu (pozor, potraviny jsou horké) a vyndejte potraviny na talíř. Grilovací sáček převraťte a utřete nebo umyjte a schovejte na další použití. 

Upozornění: Dávejte pozor při sejmutí sáčku z grilu, potraviny uvnitř něj jsou horké a ze sáčku uniká horká pára. Nepoužívejte uvnitř sáčku žádné roztoky. Přímý kontakt se spirálou případně s přímým ohněm sáček poškodí, stejně tak jako ostré předměty. Nepoužívejte poškozené sáčky.

Grilovací sáčky jsou vhodné pro všechny typy kontaktních grilů, toastery, sandwichovače, pánve a trouby.

VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=1pAiwfMmKm4


Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?