81 508 elektra ihned k odeslání

212 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Výrobci 0

Barva 0

Technologie propojení 0

Pracovní plocha 0

Rozlišení 0

Příznaky zboží 0

Grafické tablety

Možná není nad tužku a papír, jenže z počmáraného listu budete své veledílo převádět do počítače jen stěží. Naskenovat by sice šlo, jenže pak máte obrázek v konečné podobě, nic dalšího už s ním nezmůžete. Naopak grafické tablety vám pomohou s vašimi díly čarovat i dodatečně.

Spoustu úprav fotografií, kreseb či malůvek můžete samozřejmě upravit i bez tabletu za pomoci myši. Jenže taková práce nebude dostatečně efektivní a velice pravděpodobně vám potrvá výrazně déle. Naproti tomu tablety s nastavitelnými tlačítky a schopností rozpoznání tlaku pera, to je úplně jiná písnička. Uživatelské pohodlí pozvedají ještě výše grafické tablety s obrazovkou. Však víte, každý displej navíc se hodí, obzvlášť pro práci s obrazem.

Jak každý ví, tyhle výrobky se dělí jen do dvou kategorií. Grafický tablet Wacom… a pak jakýkoli jiný. V OKAY máte možnost pořídit si kousek od mistrů tohoto oboru z japonské prefektury Saitama. Pokud byste ale raději ušetřili, protože práce s grafickým tabletem pro vás nebude denním chlebem, není problém zakoupit u nás i levnější model.  Stačí říct. 

Filtrovat

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky