Garance spokojenosti

GARANCE SPOKOJENOSTI!

V prodejnách OKAY máte možnost vrátit zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu.

 

Vraťte výrobek, se kterým nejste 100% spokojeni. Máte na to 14 dní a na důvody se ptát nikdo nebude. Pokud zjistíte, že vám třeba nesedí rozměry, barva, funkce nebo jste si domů omylem koupili tentýž výrobek dvakrát, vraťte ho na kterékoliv naší prodejně a my ho od vás přijmeme zpět.

Využijte na prodejnách možnost vrácení, kterou nabízejí jen e-shopy. Vyzkoušejte si zboží až doma a pokud s ním nebudete spokojeni, vraťte ho kdekoliv v
OKAY.

Důležité je, aby vrácené zboží neneslo známky opotřebení nad rámec běžného užívání. Zboží osobního charakteru, například holicí strojky, kulmy a další sloužící k péči o tělo, ale také např. sluchátka můžeme z hygienických důvodů převzít zpět pouze v neporušeném obalu. Stejně tak nosiče audio/vizuálních nahrávek nebo software nemůžeme přijmout zpět rozbalené.

V OKAY budete spokojeni. To vám garantujeme!

CO SE DĚJE S VRÁCENÝM ZBOŽÍM

Zboží bude důkladně zkontrolováno naším technikem a následně z hygienických důvodů ošetřeno desinfekcí dle platné legislativy. Následně bude podle opotřebení zařazeno do jedné ze skupin zboží II. jakosti. Výrazně se zvýhodní jeho prodejní cena a bude vystaveno k prodeji na našich prodejnách ve vyznačených regálech.

OBECNÉ INFORMACE

CO SI PŘIPRAVIT

Nezapomeňte si připravit číslo objednávky nebo doklad o koupi. Tyto dokumenty jsou důležité pro jednoznačnou identifikaci Vaší objednávky, která značně urychlí celou další komunikaci.

Zboží musí být v úplném stavu, včetně veškerého příslušenství, které bylo dodáno společně se zbožím.

Zboží nesmí být opotřebeno či poškozeno nad rámec běžného používání.

Úplné podmínky ZDE

Největší síť prodejen v ČR

Aktuální leták

online prohlídka 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky