Garantujeme nejnižší ceny nábytku

POUZE U NÁS MÁTE GARANTOVANÉ TY NEJNIŽŠÍ CENY NÁBYTKU

Jako největší prodejci sedaček, postelí a kuchyni na internetu bedlivě sledujeme naší konkurenci na trhu. Proto vám můžeme garantovat, že stejné výrobky, ve stejné kvalitě, nekoupíte levněji nikde jinde než u nás na webu. Ať už si u nás vyberete sedačku, postel, nebo kuchyni, máte jistotu, že kupujete kvalitu za nejlepší cenu.
Tak už neváhejte a prohlédněte si celou naši nabídku!
NYNÍ NAVÍC S DOPRAVOU ZDARMA

Ve skladech máme aktuálně více než 30 000 kusů nábytku, který jsme připraveni okamžitě expedovat. Oblíbené modely sedaček všech typů, rovné i rohové kuchyně, moderní postele a další nábytek máme skladem.

Nábytek můžete vrátit zdarma do 30 dní

I nyní samozřejmě platí možnost vyzkoušet nábytek po dobu 30 dní zdarma. Když se vám tedy nebude z jakéhokoliv důvodu líbit, my si pro něj přijedeme a vy si klidně vyberete jiný.


Určete si sami, kolik zaplatíte

Vaše vydání za nový nábytek nemusí být vůbec tak vysoké. Se splátkovým prodejem si sami vyberete kolik a jak dlouho chcete splácet. Novou kuchyň tak můžete pořídit třeba už za 999 Kč měsíčně a to i s dopravou na místo a profesionální montáží. Na splátky můžete samozřejmě koupit jakýkoliv jiný nábytek – postel, matraci nebo třeba sedačku.

Vyřiďte vše pohodlně z bezpečí domova

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky