Nábytkový program

Game

Game

Nejen obývací pokoje potřebují stoprocentní pozornost. Stejně důkladní musíte být při vybavování dětského pokoje. Nevyhovující prostředí může mít negativní dopad na pohodu dítěte. S dětským   nábytkovým   programem Game se nemusíte obávat toho, že byste vašemu dítě nedopřáli to nejlepší.  Díky opravdu velkému množství jednotlivých prvků můžete vašim dětem zařídit takovou místnost, která bude odpovídat jejich individualitě. Jelikož je každý omezen i rozměry místnosti, můžete si být jisti, že je program opravdu natolik variabilní , že letmo vyřešíte i tento...

Čtěte více

Cena od:
1 239 
s DPH 1 499 

Položky kolekce nábytku Game

Zobrazuji 1-9 produktů z 36 celkem 1234

dalších 9

Popis kolekce nábytku Game

Nejen obývací pokoje potřebují stoprocentní pozornost. Stejně důkladní musíte být při vybavování dětského pokoje. Nevyhovující prostředí může mít negativní dopad na pohodu dítěte. S dětským nábytkovým programem Game se nemusíte obávat toho, že byste vašemu dítě nedopřáli to nejlepší. 

Díky opravdu velkému množství jednotlivých prvků můžete vašim dětem zařídit takovou místnost, která bude odpovídat jejich individualitě. Jelikož je každý omezen i rozměry místnosti, můžete si být jisti, že je program opravdu natolik variabilní, že letmo vyřešíte i tento problém. 

Nemůže být ani pochyb o tom, že díky němu bude v dětském pokoji dostatek úložného prostoru na oblečení, hračky či pomůcky do školy. I světlý dekor je přesně to pravé, co pokoj prosvětlí a opticky zvětší. Neutrální barevnost je perfektním podkladem pro další dekorace, kterými si děti rádi ozdobí pokoj. 

Vše je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je vysoce odolný. Pevné a robustní provedení ještě o to více podtrhuje stabilitu a kvalitu produktů. Některé prvky jsou mobilní, proto může být prostor setrvale přizpůsobován vlastním potřebám dětí. 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky