✨ FOR INTERIOR 2019 ✨ VSTUPENKA ZDARMA

Určitě to znáte, přijít domů a hodit nohy nahoru je prostě k nezaplacení. Máte ale doma tu správnou pohovku, křeslo či stůl? Pokud ne, nevadí! Na veletrhu FOR INTERIOR si ve dnech 10.–13. 10. určitě vyberete. Celkem 4 výstavní haly totiž budou praskat ve švech novinkami ze světa nábytku, interiérů, postelí, sedaček a bytových doplňků. To ale není vše – poprvé si na veletrhu budete moci osahat „boho styl“ nebo unikátní design dálného východu. Chybět nebude oblíbená Zóna spánku a pestrý doprovodný program.  

VSTUPENKY ZDARMA NA FOR INTERIOR 2019 S OKAY.cz

FOR INTERIOR vstupenky zdarma

 

FOR INTERIOR se zahalí do Boho stylu i designu dálného východu

Jednou z novinek podzimního veletrhu FOR INTERIOR bude kavárna pro návštěvníky zařízená rukama týmu časopisu Nové proměny bydlení v Boho stylu. Návštěvníci veletrhu budou mít možnost okusit, jak blahodárně působí na lidskou mysl přítomnost tohoto fenoménu i v interiéru. Boho styl dýchá zemitými barvami, třásněmi, krajkami i divokými vzory.  Kavárna bude příjemným místem pro relax i centrem doprovodných programů.

for interior 2019

Návštěvníkům nabídne přehledný průřez oborem.  Premiérově budou mít možnost seznámit se s pracemi čínských designérů a japonských nábytkářů anebo také s populárním trendem zvaným „Boho styl“. I tentokrát se můžou těšit na oblíbený hit z posledních ročníků – ZÓNU SPÁNKU, kde  vystavovatelé z tuzemska i zahraničí představí renomované značky postelí, matrací, ale i lůžkovin a dalších souvisejících produktů.

 

Inspirace exotickým designem

Kromě tradičních tuzemských výrobců a oblíbených zahraničních značek v rámci expozic jistě zaujmou i unikátní produkty čínských designérů. Čínský design sklízí v posledních letech pozitivní ohlasy z řad odborníků i zákazníků a jeho dopad na mezinárodní scénu je poslední dobou nepopiratelný a stále roste. K vidění zde budou například mikrokrystalické dlažby s originálními vzory, netradiční koupelnové vybavení nebo ručně vyráběná umyvadla či masivní koupelnový nábytek v kombinaci s mramorem.

Veletrh FOR INTERIOR vstupenky zdarma

 

Praktické i designové prvky a doplňky v interiéru nesmí chybět

Všechny prvky v interiéru by se měly navzájem doplňovat, aby tvořily harmonický celek. Kromě nábytku a vybavení poskytne veletrh i možnost výběru podlah, klik, radiátorů a dalších nezbytných prvků. Na své si přijdou i zájemci o rozmanité bytové doplňky, které dotvoří styl interiéru do posledního detailu a budou zde zastoupeny v mnoha expozicích.

 

Z doprovodného programu

V nabídce bude autogramiáda designérky Ivy Bastlové, která představí svou novou knihu, kterou zasvětila barvám v interiérech. Jak zharmonizovat interiér, poradí Radka Košíčková z Evropské školy Feng Shui. Dále určitě zaujmou například přednášky Time management aneb jak si zorganizovat práci a udělat čas sám na sebe, Pozitivní změna životního stylu aneb jak se zbavit neřestí nebo přednášky s odborníkem o chytré domácnosti s názornými ukázkami a další. Všem, kteří mají rádi ruční práce, doporučujeme zúčastnit se workshopů makramé, kde se naučí drhat a vyrobí si své první makramé. Nebude opět chybět poradenství bytových architektů a designérů a soutěž o atraktivní ceny s TV bydleni.

For Interior vstupenky zdarma

Příchozí mohou na letňanském výstavišti navštívit (od druhého dne konání veletrhu) také souběžnou akci, kterou je gastronomický veletrh FOR GASTRO & HOTEL.
 

VSTUPENKY ZDARMA NA FOR INTERIOR 2019 S OKAY.cz

 

Termíny konání veletrhu FOR INTERIOR 2019:

10. 10. 2019    10.00 – 18.00
​11. 10. 2019    10.00 – 18.00
12. 
10. 2019    10.00 – 18.00
13. 
10. 2019    10.00 – 17.00

 

Místo konání veletrhu FOR DECOR & HOME:

Výstaviště PVA EXPO PRAHA, Letňany
Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany

GPS: 50°741.662"N, 14°3051.679"E

 

 

 

VSTUPENKY ZDARMA NA FOR INTERIOR 2019 S OKAY.cz

 

 

 


Věříme, že byl pro vás článek užitečný. Prohlédněte si i další novinky nebo redakční články o nábytku. 

 

Akční ponuka moderního trendy nábytku OKAY

 

GCS250819

Líbí se vám tento článek?

Podobné články