Nábytkový program

Filou

Vybavujete dětský pokoj pro toho nejmenšího a hledáte ten nejvhodnější nábytek? Nebo chcete zpříjemnit pobyt v dětském pokojíku již odrostlejší ratolesti?  Dětský program Filou  nabízí obě varianty a pro svůj moderní elegantní vzhled v kombinaci s praktickými kusy nábytku si jej okamžitě zamilujete!   Program je  charakteristický především  svým jemným světlým dekorem v alpské bílé . Tento  neutrální dekor  vytvoří harmonické a klidné zázemí pro vaše děti, které může být později oživeno výraznějšími barevnými dekoracemi,...

Čtěte více

Cena kompletu:
30 194 
bez DPH 24 952 
Cena se skládá z:

Filou - Šatník (alpská bílá)

Dětská skříň
1 299 Kč bez DPH 1 073 

Filou - Polička velká (alpská bílá)

Dětská police
1 699 Kč bez DPH 1 404 

Filou - Regál (alpská bílá)

Dětský regál
3 599 Kč bez DPH 2 974 

Filou - Skříň třídveřová se zásuvkou (alpská bílá)

Dětská skříň
8 699 Kč bez DPH 7 189 

Přebalovací pult Filou - s dvířky a bočním regálem (alpská bílá)

Přebalovací pult
6 699 Kč bez DPH 5 536 

Položky kolekce nábytku Filou

Zobrazuji 1-9 produktů z 16 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku Filou

Vybavujete dětský pokoj pro toho nejmenšího a hledáte ten nejvhodnější nábytek? Nebo chcete zpříjemnit pobyt v dětském pokojíku již odrostlejší ratolesti? Dětský program Filou nabízí obě varianty a pro svůj moderní elegantní vzhled v kombinaci s praktickými kusy nábytku si jej okamžitě zamilujete!
 
Program je charakteristický především svým jemným světlým dekorem v alpské bílé. Tento neutrální dekor vytvoří harmonické a klidné zázemí pro vaše děti, které může být později oživeno výraznějšími barevnými dekoracemi, nástěnnou malbou či hravým kobercem. Lépe tak vyniknout pestrobarevné obrázky, na kterých se mohou objevovat oblíbené dětské motivy. 

Jednoduchá a pevná konstrukce i funkčnost je přesně to, co můžete od tohoto nábytku očekávat. Jednotlivé kusy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu DTD. Další výhodou je omyvatelný povrch, který vám jistě usnadní údržbu.

 

Výhody:

  • příjemný a jemný dekor
  • maximální funkčnost
  • omyvatelný povrch
  • moderní design

 

Provedení:

  • dekor: alpská bílá
  • materiál: DTD

 

Dodání:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky