OEM Farming Simulator 15 - Zlatá edice  Farming Simulator 15 - Zlatá edice  Farming Simulator 15 - Zlatá edice  4.65 3 499

Farming Simulator 15 - Zlatá edice 

4.65/5 hvězdiček 93% 3 recenze

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnáchKód výrobku: 8592720122336
Part.No.: 8592720122336

Unikátní simulaci hospodářského procesu vám přináší graficky velmi dobře zpracovaný Farming Simulátor 15 s rozšířením Gold Edition. Vyzkoušejte si alespoň virtuálně práci na vlastním statku, kde povinnosti čekají na každém rohu a klidného dne se dočkáte zcela výjimečně. V realisticky vyobrazeném prostředí se bude prohánět se skutečnými modely kombajnů, traktorů či jiné potřebné techniky. Fantazii se meze nekladou, proto se nebudete muset omezit pouze na sklízení obilí, ale svou péči nasměrujete také na čtyřnohé i dvounohé společníky. Vše s maximální snahou přiblížit se opravdovému světu se vší jeho nepředvídatelností a náročností na fyzickou zdatnost. Hra vás překvapí právě svou propracovaností, kdy jeden drobný fakt – například opomenutá úroda na vzdáleném poli, znamená nejen finanční, ale i materiální ztrátu v podobě krmení pro zvířata.

Pro vaši farmářskou potřebu čeká přes 100 vozidel a nástrojů, které budou důležitou součástí každodenní práce. Každý z nich se pyšní unikátními vlastnostmi pro danou oblast a bude pouze na vás, zdali svěříte svou důvěru tomu či onomu výrobci. Více než 40 známých firem dovolí přímé použití jejich výrobků pro potřeby hry. Setkáte se tedy s vozy Man, Liebherr či Lamborghini, různorodým vybavením společností Stoll, Krone nebo Husqvarna a mnohým dalším. V tomto speciálním balíčku se dočkáte základní hry s bonusovým rozšířením. Tzv. zlatá edice s sebou přináší zajímavé bonusy, do již tak našlapané hry. Poprvé se představí režim kácení stromů. Nově přidané stroje speciálně zaměřené na péči o les vám sice práci usnadní, ale za vás nic neudělají. Znatelný úspěch herního titulu otevřel dveře k novým výrobcům, díky čemuž se ve hře objeví dosud nedostupné značky. Třešničkou na dortu se stal Online režim, kde si starost o farmu rozdělí až 10 přátel.


Parametry

VLASTNOSTI
PlatformaPC
ŽánrSimulace
Hodnocení ESRBE (bez omezení)
Jazyková verzeCZE
Herní ediceZákladní + DLC
Typ distribuceFyzické médium
VývojářGiants Software
Hodnocení PEGI3
Režim multiplayerAno
VydavatelComgad

Hodnocení zákazníků (3)
Napište další hodnocení

 • Zákazník si nepřál zveřejnit jméno 17.10.2016

  80% 4/5 hvězdiček Doporučujeme

 • Zákazník si nepřál zveřejnit jméno 4.06.2016

  100% 5/5 hvězdiček Doporučujeme

  Rád ji hraju když nejsem v praci

  • je dobra
 • Zákazník si nepřál zveřejnit jméno 7.03.2016

  100% 5/5 hvězdiček Doporučujeme


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?