Vážení zákazníci, 1. května platí na všech prodejnách standardní otevírací doba.

x
Nábytkový program

F1 carbon

Hledáte možnost jak ideálně zařídit pokoj Vašim dětem? Právě pro Vás zde jsou dětské programy  F1 Carbon . Které z dětí nemá rádo auta a formule? Tento program není určen jen pro chlapce, oblíbí si ho i mnoho dívek! Stačí se poradit s vaší ratolestí. Dětský program F1 carbon potěší nejednoho malého závodníka. Čítá několik typů nábytku od nočního stolku až po prostornou skříň. Středem pozornosti zůstává stylová postel ve tvaru závodního auta, ze které se vašemu dítěti nebude chtít ráno vstávat. Dopřejte mu pokojík, ve kterém se bude cítit dobře a kde bude rád trávit svůj...

Čtěte více

Cena od:
744 
s DPH 900 

Položky kolekce nábytku F1 carbon

Zobrazuji 1-9 produktů z 15 celkem 12

dalších 9

Popis kolekce nábytku F1 carbon

Hledáte možnost jak ideálně zařídit pokoj Vašim dětem? Právě pro Vás zde jsou dětské programy F1 Carbon. Které z dětí nemá rádo auta a formule? Tento program není určen jen pro chlapce, oblíbí si ho i mnoho dívek! Stačí se poradit s vaší ratolestí.

Dětský program F1 carbon potěší nejednoho malého závodníka. Čítá několik typů nábytku od nočního stolku až po prostornou skříň. Středem pozornosti zůstává stylová postel ve tvaru závodního auta, ze které se vašemu dítěti nebude chtít ráno vstávat.

Dopřejte mu pokojík, ve kterém se bude cítit dobře a kde bude rád trávit svůj volný čas.

 

Provedení:

  • dekor: carbon

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky