EVOLVEO EVOLVEO Sonix bezdrátový detektor vibrací pro GSM alarm EVOLVEO Sonix bezdrátový detektor vibrací pro GSM alarm 289

Zabezpečovací systém

EVOLVEO Sonix bezdrátový detektor vibrací pro GSM alarm

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnáchKód výrobku: ACSGS       Part.No.: ACS GS

Chcete rozšířit svůj alarm systém a zajistit tak ještě větší bezpečnost Vašeho domova? Pak si pořiďte EVOLVEO bezdrátový detektor vibrací. Montáž i obsluha je velice snadná, zvládne ji skutečně každý. Čidlo je určeno pro montáž na zeď objektu. Stačí jej spárovat s hlavní jednotkou a můžete ihned používat. Pokud dojde k destrukční činnosti, jako je vrtání či řezání směrem k průniku do monitorovaného objektu, okamžitě aktivuje alarm. Hlavní jednotka spustí sirénu a začne vytáčet čísla uložená v EVOLVEO Sonix a odesílat SMS. Reakce je skutečně okamžitá bez časového prodlení. Citlivost lze nastavit ve 3 krocích - vysoká, střední či nízká citlivost. 

EVOLVEO bezdrátový detektor vibrací funguje na vzdálenost cca 40 metrů ve volném prostoru bez překážek. Senzor funguje na baterii 12V, jejíž funkce je signalizovaná LED diodou. Neváhejte a chraňte svůj majetek maximálně s čidlem vibrací EVOLVEO. Již dnes jej můžete pořídit na OKAY.cz za nejnižší cenu na trhu.


Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?