EVOLVEO EVOLVEO Sonix bezdrátová klávesnice pro GSM alarm Zabezpečovací systém EVOLVEO Sonix bezdrátová klávesnice pro GSM alarm 899

Zabezpečovací systém

EVOLVEO Sonix bezdrátová klávesnice pro GSM alarm

-29% sleva

SLEVA 10 % ★

Ilustrační fotografie

Cena s DPH:
899 Kč
Původní cena:
1 258 
Ušetříte
29% 359 Kč

Poslední kus

Tento produkt není momentálně dostupný k rezervaci na žádné prodejně.


Kód výrobku: ACSKEY
Part.No.: ACS KEY

Evolveo Sonix bezdrátová klávesnice pro GSM alarm rozšíří Váš bezpečnostní systém a umožní Vám ještě lepší ochranu Vašeho majetku. Slouží pro rychlou aktivaci a deaktivaci hlavní jednotky. Stisknutím tlačítka aktivujete alarm. Hlavní jednotka spustí sirénu a začne vytáčet čísla uložená v EVOLVEO Sonix a odesílat SMS. Reakce je skutečně okamžitá bez časového prodleníPomocí tlačítka zvonku také můžete okamžitě vytočit SOS, což oceníte zejména v domácnosti s dětmi či seniory. Tuto funkci však můžete pomocí přepínače také zakázat, pokud ji nepotřebujete mít dostupnou. Má bezdrátový dosah až 80 metrů ve volném terénu.

EVOLVEO Sonix klávesnici lze velice snadno instalovat. Stačí ji pouze spárovat s hlavní jednotkou Evolveo Sonix GSM alarm systému a můžete ihned používat. Pracuje na vysílací frekvenci 315/433 MHz. Je funkční i v nehostinných podmínkách, např. při teplotě od -20 až po +55 stupňů Celsia a při relativní vlhkosti 90%.


Parametry

BARVA
BarvaČerná, Bílá
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Technologie propojeníBezdrátový

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku