EVOLVEO EVOLVEO PIR bezdrátový stropní snímač pro GSM alarm Pohybové čidlo EVOLVEO PIR bezdrátový stropní snímač pro GSM alarm 490

Pohybové čidlo

EVOLVEO PIR bezdrátový stropní snímač pro GSM alarm

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Tento produkt není momentálně dostupný k rezervaci na žádné prodejně.

eTiger ES-D1A pohybový detektor eTiger ES-D1A pohybový detektor

789 Kč bez DPH 652 Kód výrobku: ACSPIRC
Part.No.: ACS PIR C

Chcete rozšířit svůj alarm systém a zajistit tak ještě větší bezpečnost Vašeho domova? Pak si pořiďte EVOLVEO bezdrátový stropní snímač PIR. Montáž i obsluha je velice snadná, zvládne ji skutečně každý. Čidlo je určeno pro montáž na strop objektu. Stačí jej spárovat s hlavní jednotkou a můžete ihned používat. Pomocí infračerveného záření detekuje pohyb v místnosti. Jakmile dojde k pohybu v úhlu 360° od zařízení, okamžitě aktivuje alarm. Hlavní jednotka spustí sirénu a začne vytáčet čísla uložená v EVOLVEO Sonix a odesílat SMS. Reakce je skutečně okamžitá bez časového prodlení. Citlivost lze nastavit ve 3 krocích - vysoká, střední či nízká citlivost. 

EVOLVEO bezdrátový stropní PIR snímač funguje ve výšce cca 2,4 metrů nad zemí. Senzor funguje na baterii 3V, která má za normálních okolností životnost 6 - 9 měsíců. Neváhejte a chraňte svůj majetek maximálně s čidlem EVOLVEO na strop. Již dnes jej můžete pořídit na OKAY.cz za nejnižší cenu na trhu.


Parametry

BEZPEČNOST
Typ snímačeInfračervený senzor
Technologie propojeníBezdrátový
BARVA
BarvaBílá
TECHNICKÉ DETAILY
Instalační výška (max)2,4 m
Detekční úhel360°

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku