Vážení zákazníci, 1. května platí na všech prodejnách standardní otevírací doba.

x
EVOLVEO EVOLVEO bezdrátový GSM alarm s ochranou proti sabotáži EVOLVEO bezdrátový GSM alarm s ochranou proti sabotáži 2990

Domovní alarmy

EVOLVEO bezdrátový GSM alarm s ochranou proti sabotáži

-9% sleva

zasílání SMS dosah 80 m

Ilustrační fotografie

Cena bez DPH:
2 471 Kč
Cena s DPH:
2 990 Kč
Původní cena:
3 299 
Ušetříte
9% 309 Kč

IHNED k odeslání


Kód výrobku: ALM400       Part.No.: ALM400

Perfektní zabezpečovací systém EVOLVEO Alarmex je výborně vybavený bezdrátový GSM alarm, který skvěle poslouží pro ochranu pestré škály objektů. Je ideální pro zabezpečení bytu, kanceláře, garáže, dílny, domu, chaty nebo obchodu. Poskytne vám komplexní inteligentní zabezpečení majetku, a to včetně tamper ochrany proti sabotáži. Dojde-li k pokusu o poškození zařízení, ať už hlavní jednotky, pohybového čidla nebo senzoru otevření, spustí se poplach. Umožní vám nastavení tří ochranných pásem, přičemž do každé zóny je možno připojit až 32 čidel. Pohodlné nastavení a konfigurace pomocí SMS příkazů, chráněná heslem, zaručuje snadné ovládání, které nehrozí zneužitím. S tímto kompaktním systémem sázíte jednoduše na jistotu! Zakoupenou jednotkou navíc možnosti zdaleka nekončí - můžete snadno přidávat další čidla, např. pohybová PIR čidla, dveřní čidla, snímače kouře, plynu, hladiny nebo venkovní sirénu apod. 

Zabezpečovací systém disponuje citlivým GSM modulem s integrovanou anténou v těle alarmu. Jeho montáž je tak jednoduchá, že ji bez problémů zvládnete sami, aniž byste museli shánět specialistu. Vše proběhne bez vrtání či složitého rozvádění drátů - pouze umístíte bezdrátová čidla v objektu nebo mimo něj až do vzdálenosti 80 metrů. Pak už můžete jen čekat. Také obsluha alarmu je vemi snadná. Akivace a deaktivace se provádí pomocí praktického dálkového ovladače, který můžete využít jako klíčenku. narušení monitorovaného objektu budete informováni jednak hlasitým alarmem, jednak prostřednictvím SMS zprávy až na 5 přednastavených čísel a hlasovým voláním. Provoz alarmu není omezen pouze na jednoho operátora, takže můžete použít jakoukoliv SIM kartu. Samozřejmě je možné alarm používat i bez odesílání SMS zpráv a volání. V takovém případě poplach spustí pouze zvukovou sirénu.

Mezi další funkce, které vám dá EVOLVEO Alarmex k dispozici, patří zaslání SMS zprávy o poklesu kvality GSM signálu nebo spuštění sirény při úplném výpadku GSM signálu, což by mohlo znamenat, že při narušení zabezpečeného objektu byla použita rušička. Dále můžete obdržet SMS zprávu při zakódování nebo odkódování alarmu, například dorazí-li před vámi domů jiný člen vaší rodiny. SMS zpráva vás upozorní i na výpadek elektrického proudu, přičemž vestavěný akumulátor zabezpečí provoz na dalších cca 10 hodin. Potěší vás také možnost odposlechu a interkom - komunikace pomocí integrovaného reproduktoru a mikrofonu. Pokud zapomenete alarm zapnout při odchodu, oceníte funkci dálkové zapnutí/vypnutí alarmu pomocí mobilu. SOS tlačítko na klíčence, aktivace sirény a tísňového volání/SMS přivolá pomoc, pokud se někdo v domácnosti ocitne přímo v ohrožení.

Evolveo jde s dobou, a proto vám nabídne také široké možnosti využití moderních chytrých telefonů. Systém lze pohodlně ovládat pomocí aplikace "EVOLVEO Alarmex" z jakéhokoliv telefonu s OS Android. Tato aplikaci je zdarma k dispozici na Google Play. V balení naleznete centrální jednotu GSM alarm systému s integrovanou anténou, která řídí všechna čidla, spouští alarm, sirénu a volá na zvolená čísla, bezdrátový PIR snímač pohybu s tamper ochranou a integrovanou anténou, který hlídá pohyb v místnosti, bezdrátový detektor otevření s tamper ochranou a integrovanou anténou, 4 dálkové ovladačevnitřní mini sirénu s hlasitostí 110 dB, 230 V napájecí zdroj pro centrální jednotku a podrobný uživatelský manuál.


Parametry

NOČNÍ VIDĚNÍ
Noční viděníN
TECHNICKÉ DETAILY
Technologie propojeníbezdrátové

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku

iGET SECURITY M3P15 iGET SECURITY M3P15

2 478 Kč s DPH 2 999 

iGET SECURITY P5 iGET SECURITY P5

123 Kč s DPH 149 

EVOLVEO Sonix bezdrátové nouzové SOS tlačítko EVOLVEO Sonix bezdrátové nouzové SOS tlačítko

156 Kč s DPH 189 

iGET SECURITY P7 iGET SECURITY P7

156 Kč s DPH 189 

iGET SECURITY P4 iGET SECURITY P4

181 Kč s DPH 219 

iGET SECURITY P9 iGET SECURITY P9

193 Kč s DPH 234 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?