REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
začínáme za
REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
EVOLVEO EVOLVEO bezdrátový GSM alarm s ochranou proti sabotáži Domovní alarmy EVOLVEO bezdrátový GSM alarm s ochranou proti sabotáži 2889

Domovní alarm

EVOLVEO bezdrátový GSM alarm s ochranou proti sabotáži

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

zasílání SMS dosah 80 m

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


iGET SECURITY M3P15 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ iGET SECURITY M3P15 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

1 983 Kč s DPH 2 399 

iGET SECURITY P10 iGET SECURITY P10

152 Kč s DPH 184 

iGET SECURITY P3 iGET SECURITY P3

280 Kč s DPH 339 

iGET SECURITY P11 iGET SECURITY P11

659 Kč s DPH 798 

iGET SECURITY P13 iGET SECURITY P13

789 Kč s DPH 955 

iGET SECURITY P12 iGET SECURITY P12

1 808 Kč s DPH 2 188 Perfektní zabezpečovací systém EVOLVEO Alarmex je výborně vybavený bezdrátový GSM alarm, který skvěle poslouží pro ochranu pestré škály objektů. Je ideální pro zabezpečení bytu, kanceláře, garáže, dílny, domu, chaty nebo obchodu. Poskytne vám komplexní inteligentní zabezpečení majetku, a to včetně tamper ochrany proti sabotáži. Dojde-li k pokusu o poškození zařízení, ať už hlavní jednotky, pohybového čidla nebo senzoru otevření, spustí se poplach. Umožní vám nastavení tří ochranných pásem, přičemž do každé zóny je možno připojit až 32 čidel. Pohodlné nastavení a konfigurace pomocí SMS příkazů, chráněná heslem, zaručuje snadné ovládání, které nehrozí zneužitím. S tímto kompaktním systémem sázíte jednoduše na jistotu! Zakoupenou jednotkou navíc možnosti zdaleka nekončí - můžete snadno přidávat další čidla, např. pohybová PIR čidla, dveřní čidla, snímače kouře, plynu, hladiny nebo venkovní sirénu apod. 

Zabezpečovací systém disponuje citlivým GSM modulem s integrovanou anténou v těle alarmu. Jeho montáž je tak jednoduchá, že ji bez problémů zvládnete sami, aniž byste museli shánět specialistu. Vše proběhne bez vrtání či složitého rozvádění drátů - pouze umístíte bezdrátová čidla v objektu nebo mimo něj až do vzdálenosti 80 metrů. Pak už můžete jen čekat. Také obsluha alarmu je vemi snadná. Akivace a deaktivace se provádí pomocí praktického dálkového ovladače, který můžete využít jako klíčenku. narušení monitorovaného objektu budete informováni jednak hlasitým alarmem, jednak prostřednictvím SMS zprávy až na 5 přednastavených čísel a hlasovým voláním. Provoz alarmu není omezen pouze na jednoho operátora, takže můžete použít jakoukoliv SIM kartu. Samozřejmě je možné alarm používat i bez odesílání SMS zpráv a volání. V takovém případě poplach spustí pouze zvukovou sirénu.

Mezi další funkce, které vám dá EVOLVEO Alarmex k dispozici, patří zaslání SMS zprávy o poklesu kvality GSM signálu nebo spuštění sirény při úplném výpadku GSM signálu, což by mohlo znamenat, že při narušení zabezpečeného objektu byla použita rušička. Dále můžete obdržet SMS zprávu při zakódování nebo odkódování alarmu, například dorazí-li před vámi domů jiný člen vaší rodiny. SMS zpráva vás upozorní i na výpadek elektrického proudu, přičemž vestavěný akumulátor zabezpečí provoz na dalších cca 10 hodin. Potěší vás také možnost odposlechu a interkom - komunikace pomocí integrovaného reproduktoru a mikrofonu. Pokud zapomenete alarm zapnout při odchodu, oceníte funkci dálkové zapnutí/vypnutí alarmu pomocí mobilu. SOS tlačítko na klíčence, aktivace sirény a tísňového volání/SMS přivolá pomoc, pokud se někdo v domácnosti ocitne přímo v ohrožení.

Evolveo jde s dobou, a proto vám nabídne také široké možnosti využití moderních chytrých telefonů. Systém lze pohodlně ovládat pomocí aplikace "EVOLVEO Alarmex" z jakéhokoliv telefonu s OS Android. Tato aplikaci je zdarma k dispozici na Google Play. V balení naleznete centrální jednotu GSM alarm systému s integrovanou anténou, která řídí všechna čidla, spouští alarm, sirénu a volá na zvolená čísla, bezdrátový PIR snímač pohybu s tamper ochranou a integrovanou anténou, který hlídá pohyb v místnosti, bezdrátový detektor otevření s tamper ochranou a integrovanou anténou, 4 dálkové ovladačevnitřní mini sirénu s hlasitostí 110 dB, 230 V napájecí zdroj pro centrální jednotku a podrobný uživatelský manuál.


Parametry

NOČNÍ VIDĚNÍ
Noční viděníN
TECHNICKÉ DETAILY
Technologie propojeníbezdrátové

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku

iGET SECURITY M3P15 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ iGET SECURITY M3P15 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

1 983 Kč s DPH 2 399 

iGET SECURITY P10 iGET SECURITY P10

152 Kč s DPH 184 

iGET SECURITY P3 iGET SECURITY P3

280 Kč s DPH 339 

iGET SECURITY P11 iGET SECURITY P11

659 Kč s DPH 798 

iGET SECURITY P13 iGET SECURITY P13

789 Kč s DPH 955 

iGET SECURITY P12 iGET SECURITY P12

1 808 Kč s DPH 2 188 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?