Startovací sada

eTiger S4 Combo Vid SECUAL Sim Bezdrátový bezpečnostní systém

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Hned na začátek na vás systém promluví skrze integrovaný LCD displej, jenž bude vaší bránou ke snadnému nastavení. Obrovskou výhodou zabezpečení je jeho bezdrátové provedení, jež eliminuje nadbytečné práce jako vedení kabeláže apod. Díky připojení k pevné lince vám ovládací panel S4 zavolá v případě vniknutí, takže můžete podle toho jednat, i když jste mimo dojezdovou vzdálenost. Pokud přidáte SIM kartu do ovládacího panelu, pak budete dostávat SMS upozornění v případě poplachu, nízkého stavu baterie příslušenství nebo o vypnutí systému pomocí tagu. Můžete nastavit také senzory v konkrétních zónách, takže můžete zůstat v domě, zatímco některé detektory jsou stále v provozu. Nastavit můžete také oznámení s názvem tagu, když je váš systém vypnut. Tímto způsobem budete vědět, kdy jsou vaše děti doma ze školy apod. Nepotřebujete 3G/4G nebo Wi-Fi připojení k internetu pro komunikaci s řídicím panelem S4 - veškerá komunikace probíhá přes telefonní hovory nebo SMS. Avšak i přesto lze S4 panel nastavit a ovládat prostřednictvím aplikací pro Android a iOS (pouze se SIM kartou). V případě výpadku energie pohání panel dvojice Li-Ion baterií až po 24 hodin.


Dokonale střežený domov

Chcete mít naprostou jistotu, že i když jste mimo domov, bude váš majetek ochráněn před nezvanými hosty? K tomuto účelu vám skvěle poslouží bezpečnostní set eTiger S4 Combo Vid Secual SIM, který již v základní výbavě obsahuje spoustu výtečných vychytávek, jejichž počet lze navýšit dokoupením. Hlavní jednotka i všechny ostatní doplňky si zakládají na precizním výrobním zpracování, díky čemuž se na ně bez obav můžete spolehnout. V setovém balení naleznete hlavní jednotku, 2x detektor pohybu, 2x kontakt dveří, 2x dálkové ovládání, 2x deaktivační tag a 1x IP kameru. Ovšem síla bezpečnostního systému se neskrývá pouze v hardwarovém zázemí, ale důležitou součástí jsou také technologie a funkce, které vám usnadňují správu a přehled o dění. 

Vynikající funkční zázemí

Hned na začátek na vás systém promluví skrze integrovaný LCD displej, jenž bude vaší bránou ke snadnému nastavení. Obrovskou výhodou zabezpečení je jeho bezdrátové provedení, jež eliminuje nadbytečné práce jako vedení kabeláže apod. Díky připojení k pevné lince vám ovládací panel S4 zavolá v případě vniknutí, takže můžete podle toho jednat, i když jste mimo dojezdovou vzdálenost. Pokud přidáte SIM kartu do ovládacího panelu, pak budete dostávat SMS upozornění v případě poplachu, nízkého stavu baterie příslušenství nebo o vypnutí systému pomocí tagu. Můžete nastavit také senzory v konkrétních zónách, takže můžete zůstat v domě, zatímco některé detektory jsou stále v provozu. Nastavit můžete také oznámení s názvem tagu, když je váš systém vypnut. Tímto způsobem budete vědět, kdy jsou vaše děti doma ze školy apod. Nepotřebujete 3G/4G nebo Wi-Fi připojení k internetu pro komunikaci s řídicím panelem S4 - veškerá komunikace probíhá přes telefonní hovory nebo SMS. Avšak i přesto lze S4 panel nastavit a ovládat prostřednictvím aplikací pro Android a iOS (pouze se SIM kartou). V případě výpadku energie pohání panel dvojice Li-Ion baterií až po 24 hodin.

Parametry

BATERIE
Kapacita baterie800 mAh
TECHNICKÉ DETAILY
Dosah80 m

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi

Splátková kalkulačka

Při výpočtu splátek došlo k chybě.
Splátky nelze v aktuální chvíli vypočítat.
Cena s DPH: 7 890 Kč
Přímá platba:
0
Doba splácení:
0 měsíců
Měsíční splátka
Podrobnosti o úvěru
Výše jedné splátky:
Počet splátek:
Splatnost ke dni v měsíci:
Předpokládané datum poskytnutí:
Datum první splátky:
Datum poslední splátky:
Roční úroková sazba:
Celková částka splatná spotřebitelem:
RPSN: