Nábytkový program

Emily

Dětský program Emily je elegantním řešením vybavení interiéru pro malé novorozence až po samostatné teenagery. Pro děti je důležité vyrůstat v příjemném prostředí a světlé barvy v kombinaci s přírodními materiály jsou proto tou nejvhodnější volbou. Kvalitní provedení a praktické řešení úložných prostorů vám zaručí, že se z tohoto nábytku budou těšit jak rodiče, tak i děti! Výrobním materiálem veškerého nábytku je laminovaná dřevotřísková deska neboli  LDTD . Jedná se o takový materiál, který ve svém interiéru jistě oceníte. Povrch je velmi odolný a jistě...

Čtěte více

Cena od:
495 
s DPH 599 

Položky kolekce nábytku Emily

Zobrazuji 1-9 produktů z 9 celkem

Popis kolekce nábytku Emily

Dětský program Emily je elegantním řešením vybavení interiéru pro malé novorozence až po samostatné teenagery. Pro děti je důležité vyrůstat v příjemném prostředí a světlé barvy v kombinaci s přírodními materiály jsou proto tou nejvhodnější volbou. Kvalitní provedení a praktické řešení úložných prostorů vám zaručí, že se z tohoto nábytku budou těšit jak rodiče, tak i děti!

Výrobním materiálem veškerého nábytku je laminovaná dřevotřísková deska neboli LDTD. Jedná se o takový materiál, který ve svém interiéru jistě oceníte. Povrch je velmi odolný a jistě vás potěší snadná údržba. Svrchní povrchová úprava vám zaručuje dlouhou životnost a kvalitu.

Na kvalitě provedení se podílí nejen materiál, ale též je velmi významný zvolený dekor a další příbuzné detaily. Decentní barevné provedení zapadne do jakkoliv zařízeného dětského pokoje. 

 

Výhody:

  • decentní barevné provedení
  • ekonomičnost
  • praktické úložné prostory
  • pohodlné a bezpečné řešení

Materiál:

  • LDTD laminovaná dřevotřísková deska/MDF středně tvrdá vláknitá deska
  • dekor: dub šedý sonoma/bílá matná

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky