Elektrický kartáček

Elektrický zubní kartáček Oral B Genius PRO 8000

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Ilustrační fotografie

Zboží je na e-shopu momentálně vyprodáno

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Přemýšlíš, jak svým zubům dopřát co nejlepší péči, aby každý tvůj úsměv zářil na celé okolí a všichni jím byli okouzleni? Zubní kartáček Oral-B Genius Pro 8000 ti toto přání splní. Je vybaven pokročilou technologií detekce polohy, která ti umožní vidět, kde jste si zuby již vyčistili a kde nikoliv. To má za následek, že nikdy nevynecháš žádné místečko a tvoje ústa budou dokonale čistá a svěží. Navíc, je zde zabudovaný i časovač. Ten se stará o to, aby sis každou zónu v dutině ústní čistili stejnou dobu = 2 minuty.

Neváhej a dopřej svému úsměvu profesionální péči!


Kód výrobku: GENIUSPRO8000
Part.No.: GENIUS PRO 8000

 

Dobíjecí elektrický kartáček na zuby Oral-B Genius Pro 8000

Ústní hygiena je něco, k čemu jsme každý vedený už od malička. Jak ale zubům zajistit nejen dobrou, ale přímo výbornou péči? Velice jednoduše a to s pomocí dobíjecího elektrického zubního kartáčku Oral-B Genius Pro 8000. Je navržen přesně tak, aby se o ústa postaral jako nejvyhlášenější dentista. 
Pyšní se velkým množství vymožeností:

  • Speciální aplikace do chytrého telefonu
  • Různé hlavice
  • 360 SmartRing
  • Časovač

Dokonalý přehled

Přemýšlíte, jak svým zubům dopřát co nejlepší péči, aby každý váš úsměv zářil na celé okolí a všichni jím byli okouzleni? Zubní kartáček Oral-B Genius Pro 8000 vám toto přání splní. Je vybaven pokročilou technologií detekce polohy, která vám umožní vidět, kde jste si zuby již vyčistili a kde nikoliv. To má za následek, že nikdy nevynecháte žádné místečko a vaše ústa budou dokonale čistá a svěží. Navíc, je zde zabudovaný i časovač. Ten se stará o to, abyste si každou zónu v dutině ústní čistili stejnou dobu = 2 minuty.

Světelný indikátor

Multifunkční indikátor SmartRing se nachází ve středu zubního kartáčku a je viditělný z každého úhlu. Slouží k tomu, aby byla zajištěna zpětná vazba senzoru tlaku, časovače a Bluetooth připojení. Prostřednictvím aplikace Oral-B, kterou si můžete stáhnout do chytrého telefonu vám je umožněno zvolit si jednu z 12 barev a tu bude používat.

 

Zubní kartáček, který jde s dobou

Jste majitelem chytrého telefonu? Pokud ano, tak si můžete stáhnout aplikaci Oral-B, která vám za pomoci technologie Bluethooth poskytne zpětnou vazbu v reálném čase. Prostřednictvím programů, které se nachází v aplikaci, můžete sledovat svoji aktivitu v čištění a také dostáváte pokyny, na jejichž základě bude vylepšena vaše technika. Tyto instrukce může jednoduše a rychle měnit váš zubní lékař.

Kulatá kartáčková hlava 

Kulatá kartáčková hlava se svým designem inspirovala profesionálními nástroji na čištění zubů. Díky svému tvaru obklopí každý zub jednotlivě a poskytne mu nejlepší péči. Dynamická 3D technologie čištění se při svých rotacích, pulzacích a oscilacích přizpůsobuje tvaru zubu a narušuje a následně odstraňuje až o 100% více zubního plaku než je tomu u běžného manuálního zubního kartáčku.

Bílé a krásné zuby již od 1. dne

Jak se zbavit nepěkných povrchových skvrn a zajistit oslnivý lesk vašich zubů? S pomocí kartáčkové hlavy 3DWhite, která se přesně o tohle postará, a bude jí na to stačit pouhý jeden den. Pro zlepšení návyku v ústní hygieně je možné si v aplikaci Oral-B nastavit program bělení.

Zdravé dásně

V dnešní době už určitě každý ví, že aby byl zajištěn krásný úsměv, musí být zdravé jak zuby, tak především dásně. Jejich údržba je tedy velice důležitou součástí ústní hygieny. A jak se postarat o to, že jim poskytneme tu nejlepší péči. Například pomocí trojitého senzoru tlaku. V případě, kdy budete při čistění moc tlačit indikátor SmartRing se rozsvítí, zpomalí a následně zastaví pulzace. Na rukojeti je také možné nastavit již předem jemný režim Sensitive.

 

Dvojité nabíjení a dlouhá výdrž

Aby byl zajištěn prvotřídní komfort je zubní kartáček Oral-B Genius vybaven moderní lithiovou baterii, která se pyšní dlouhotrvající konzistencí a efektivním čištěním až po dobu 12 dní. V případě, že budete potřebovat nabít jak kartáček, tak i telefon, určitě využijete praktické cestovní pouzdro. To dokáže pomocí jedné zástrčky nabíjet zároveň obě zařízení.

 

 


Parametry

BATERIE
Baterieakumulátor
BARVA
BarvaČerná, Bílá,
TECHNICKÉ DETAILY
ČasovačAno
Počet programů5
Ústní sprchaNe
TypDospělý

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
  • 0 hlasů
  • 0 hlasů
Položit novou otázku

Splátková kalkulačka

Při výpočtu splátek došlo k chybě.
Splátky nelze v aktuální chvíli vypočítat.
Cena s DPH: 3 249 Kč
Přímá platba:
0
Doba splácení:
0 měsíců
Měsíční splátka
Podrobnosti o úvěru
Výše jedné splátky:
Počet splátek:
Splatnost ke dni v měsíci:
Předpokládané datum poskytnutí:
Datum první splátky:
Datum poslední splátky:
Roční úroková sazba:
Celková částka splatná spotřebitelem:
RPSN: