Chladnička Beko, No Frost/A++ za 10 990 Kč Sleva 45 % | pouze 14 ks

31 247 elektra ihned k odeslání

1 208 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Ceny

Od:
Do:

Výrobci

Technologie

Úhlopříčka

Kapacita úložiště

Wi-Fi

Barva

Zákazníci právě nakoupili

Čtečky elektronických knih

Čtení se opět vrací do módy a tentokrát s využitím technologií. Elektronické čtečky knih nejsou jen příjemní společníci, ale také praktičtí pomocníci. Jedna čtečka pojme až tisíce knih a dokumentů, máte tak při ruce vždy celou vaši knihovnu.

Hlavní předností eBooku je takzvaný elektronický inkoust, který nebliká ani nesvítí a samozřejmě eliminuje únavu očí vzniklou právě vyzařováním světla. Zobrazený text na displeji čtečky tak vypadá jako stránka knihy. Navíc si můžete libovolně zvětšit a upravit písmo. Další předností elektronické čtečky knih je dlouhá výdrž baterie. Ta se vybíjí prakticky jen při načtení nové stránky, takže i vášnivým čtenářům vydrží eBook v provozu až měsíc bez nabití.

Jednotlivé modely čteček se liší například velikostí displeje. Standardní úhlopříčka je 6", k dostaní jsou však větší i menší rozměry. Obvyklá vnitřní kapacita činí 4 GB, které pojmou opravdu velké množství elektronických knich. Nenáročným čtenářům tak bohatě postačí čtečky s 2GB pamětí, náruživější čtenáři naopak ocení elektronickou čtečku knih se slotem například pro microSD paměťovou kartu. Mezi klasickou výbavu moderních čteček patří také možnost připojení k Wi-Fi, díky které je nákup a stahování knih otázkou okamžiku.

Aby čtečky elektronických knih splnily očekávání uživatelů, přichází výrobci s novými technologiemi, které zjednodušují a vylepšují jejich používání. Mezi špičky na trhu patří Amazon Kindle udávající směr vývoje eBooků, který jako první představil čtečku knih s podsvícením a dotykovým ovládáním, či PocketBook, jehož čtečky vynikají vysokou kvalitou za příznivou cenu a podporou množství textových formátů.

Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky