58 146 nábytku ihned k odeslání

837 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Ceny

Od:
Do:

Dekor/barva

Dostupnost

Dřezové sety

Některé věci nemohou existovat samostatně. Jen si to vezměte. K čemu by byl stůl bez židlí, tělo bez duše a jak by asi mohla existovat knihovna bez knih. A naprosto stejně je tomu i v případě dřezů. Vždyť ty si také bez vodovodní baterie dokážeme představit jen těžko. Není přitom potřeba řešit každou tuhle součástku zvlášť. Mnohem pohodlnější bude pořídit si rovnou dřezový set.

Za jednu cenu totiž dostanete jak dřez, tak baterii. Budete tak mít stoprocentní jistotu, že se k sobě oba komponenty budou hodit jako vejce k vejci a výsledný dojem nebude ve vaší kuchyni působit jako pěst na oko.

A co je ještě lepší, za tuhle parádu nezaplatíte více, než je ve skutečnosti nutné. U nás seženete navíc dřezový set přesně podle vašich představ. Máte zálusk na kulatý dřez s nižší baterií, rovný s vysokou, nebo rovnou rohový s baterií zkroucenou do netradičního tvaru? Není problém, všechno bude. A dokonce si můžete vybrat, jestli chcete dřez granitový, nerezový nebo jakýkoli jiný. Široká nabídka a nízké ceny, to je naše filozofie.

Filtrovat

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky