Do moderní domácnosti patří bezúchytový systém

Každému se určitě stalo že měl plné ruce práce a najednou si potřeboval něco otevřít – v takovéto chvíli, kdy vám chybí třetí ruka, je právě tento typ otevírání dveří a zásuvek naprosto perfektním pomocníkem, který vám usnadní situaci a bude tím správným pomocníkem na správném místě a ve správnou chvíli.

Co je systém Tip-on

Ve stručnosti se jedná o bezúchytové otevírání, které umožňuje manipulovat s dvířky bez nutnosti kliky nebo madla. Absence úchytek zajistí, že vám nikde nezavazí přebytečné výstupky. Nehrozí tedy náraz při zbrklém jednání nebo úrazu u dětí, které se o úchytku mohou lehce zranit.

Jak to funguje

K otevření dochází krátkým stlačením na plochu dvířka, či čílka zásuvky, nebo výklopu u horních skříní. Dvířka se lehce pootevřou a my už je můžeme snadno zastavit, uchopit a otevřít do polohy, kterou v danou chvíli potřebujeme. Při zavření lehce zatlačíme do dveří či zásuvky a systém jej uchopí v uzavřené poloze. Systém Tip-on nám umožňuje plynulé, a hlavně tiché otevírání a zavírání a je vhodné jak pro skříňky spodní tak horní. Možnost využití nejvíce oceníte nejen v kuchyni (stále vše po ruce, i když zrovna máte plné ruce práce a věcí), ale také v koupelně (vlhkost, při které se stávají povrchy kluzké) a obývacím pokoji (moderní jednotné linie dělají příjemný interiér).

Pokud již máte vybraný nábytek, který tento systém nemá, a rádi byste ho spojili i s úchytkovým systémem, je to možné! Můžete si dokoupit  doplňkový tlumič k dvířkám který se je možné do každé skříně namontovat dodatečně.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články