Nábytkový program

Diva

Diva Program je momentálně vyprodán

Elegantně a stylově řešené kusy nábytku  z programu Diva  promění váš domov ve vysněný ráj. Tento program vyniká svým  moderním designem a dekorem v bílé barvě  s vysokým leskem, který osvěží vaši místnost a je doplněn drobnými kosmetickými doplňky v dekoru dřeva nebo v černé či šedé barvě. Navíc jsou jednotlivé kusy nábytku  velmi prakticky řešené  a usnadní vám manipulaci s nimi. Nabízí  spoustu úložného prostoru , který můžete využít téměř na cokoliv. Dokážete si představit tak prakticky řešený nábytek, který jde ruku v ruce s moderními...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Diva

Elegantně a stylově řešené kusy nábytku z programu Diva promění váš domov ve vysněný ráj. Tento program vyniká svým moderním designem a dekorem v bílé barvě s vysokým leskem, který osvěží vaši místnost a je doplněn drobnými kosmetickými doplňky v dekoru dřeva nebo v černé či šedé barvě.

Navíc jsou jednotlivé kusy nábytku velmi prakticky řešené a usnadní vám manipulaci s nimi. Nabízí spoustu úložného prostoru, který můžete využít téměř na cokoliv. Dokážete si představit tak prakticky řešený nábytek, který jde ruku v ruce s moderními trendy? Díky použitému materiálu LDTD se nemusíte bát o životnost tohoto nábytku a také vám zaručí snadnou údržbu.

Vychutnejte si odpočinek a chvíle strávené s rodinou v příjemném zázemí vašeho domova a nechejte vaši návštěvu obdivovat váš vkusný interiér.

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky