216 795 produktů skladem

1 414 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Oddělení

Dětské zvýšené postele

Dětské zvýšené postele ➤ Bezpečné ✔ Široký výběr ✔ Z přírodních materiálů ✔ Patrové postele ✔  Doprava až domů ⛟ Dětské zvýšené postele výhodně s OKAY.cz 

Dětské zvýšené postele jsou vyrobeny z přírodních materiálů aby vaší ratolesti poskytly co možná nejzdravější spánek. Ke zdravému spánku patří i kvalitní matrace, a rošt, které na OKAY.cz najdete v široké nabídce. Celou nabídku zvýšených postelí najdete zde!


Kvalitní dětské zvýšené postele

Většina dětských zvýšených postelí má také ochrannou bariéru, aby vaše dítě během spánku nevypadlo. Dětské zvýšené postele vytvoří vašemu dítěti krásný a vysoký zámek ke spaní, ze kterého budou mít výhled na celý pokoj. V tomto typu postelí je zabudovaného hodně úložného prostoru, někdy i formou skříněk nebo šuplíků a některé z nich jsou i dvoupatrové, což je ideální volba pokud máte dvě přibližně stejně staré děti.
 

Dětské zvýšené postele i se skluzavkou

Některé typy dětských zvýšených postelí mají zabudovanou i pevnou dřevěnou skluzavku, se kterou bude ranní vstávání vašeho potomka o něco zábavnější. Většina vyvýšených dětských postelí je i s matrací a roštem: jde o takzvané komplety. Při výběru vycházejte z rozměrů pokoje, kde chcete postel umístit a nezapomeňte ani na rozložení ostatního nábytku a dekorace.

Dětské zvýšené postele se skluzavkou


Kromě postelí na našem e-shopu nabízíme i široký výběr nábytku do ložnice, jakož i rozličné ložní doplňky, komody nebo jiný nábytek. U nás v OKAY.cz se to nákupem nekončí. Rádi vám postel zavezeme až ke vám domů. Nebo si nechte postel dovézt na jednu z našich 90 poboček po celé ČR. S OKAY.cz jedině výhodně! 

 

 ✨Zpět na celou nabídku postelí ✨
Kategorie

Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky