DeTeWe DeTeWe Outdoor 4000  DeTeWe Outdoor 4000 749

DeTeWe Outdoor 4000

Prodej ukončen

Dosah 5 km LCD displej Indikátor baterie

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: DTWO4000
Part.No.: DTWO4000

Špičková vysílačka Outdoor 4000 od společnosti DeTeWe je profesionální zařízení s rozsáhlými funkcemi a zároveň snadným ovládáním. Už podle názvu je zřejmé, že je určená do terénu a nabízí proto navíc kompaktní rozměry a vysokou odolnost.

 


 

Vynikající vlastnosti

V době mobilních telefonů by se mohlo zdát, že obyčejná vysílačka má odzvoněno, ale opak je pravdou. Oproti telefonům nabízí hned celou řadu předností, jako přizpůsobení do terénu, vysílání i v místech, kde nemá žádný z operátorů signál nebo téměř nulové provozní náklady bez nutnosti platit za hovor. Jsou tak ideálním zařízením při dorozumívání na nejrůznějších výletech, sportovních událostech nebo hrách v extrémním prostředí. Model 4000 proto oplývá vysílacím výkonem 0,5 Watt, díky kterému je schopen nabídnout dosah až 5 km v závislosti na terénu. Kompaktní rozměry ho poté přímo předurčují k pohybu a k častému přenášení.

 


 

Skvělé funkce

Uprostřed přístroje se nachází podsvětlený LCD displej, který je připravený vždy poskytnout důležité informace o nastavení nebo provozních podmínkách. U vysílačky máte navíc možnost regulovat hlasitost a tak si ji pokaždé upravit pro co nejlepší slyšitelnost. Mezi dalšími funkcemi nelze opomenout ani skenování kanálů, monitorování kanálů, zámek klávesnice nebo režim úspory energie, který se postará, aby vaše baterie vydržela i dlouhé výlety, přičemž míru jejího vybití bude hlásit vestavěný indikátor. Pro přenášení je vysílačka vybavena i silným klipem, pomocí kterého ji lze připnout například za opasek.

 


 

Součástí balení jsou dvě vysílačky, dva klipy a návod k použití.


Parametry

TECHNICKÉ DETAILY
Počet kanálů8 kanály/kanálů
Provozní frekvence446
BarvaČerná, Oranžová
Maximální dosah5000 m
Typ displejeLCD
Podsvětlení displejeY

Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?