Denver Denver WIFI venkovni HD IP kamera POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ IP kamery Denver WIFI venkovni HD IP kamera POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ 1699

IP kamera

Denver WIFI venkovni HD IP kamera POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Prodej ukončen

Použité, neopotřebované zboží

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.


Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. 

Skvělé vlastnosti

Venkovní IP kamera DENVER IPO-1320 skvěle poslouží ke sledování a ochraně vašeho majetku. Jednou z hlavních výhod produktu je především ochrana IP66, která slibuje odolnost proti prachu i dešti. Není tak nejmenším problémem, umístit ji například na garáž či na staveniště. Infračervené světlo se poté postará o sledování i okolí i v noci a to do vzdálenosti až 20 metrů.

 


 

Vynikající kvalita

Kamera Denver IPO-1320 se může pochlubit 1Mpx senzorem a úctyhodným rozlišením 1280x720 pixelů. Můžete se tak těšit na ostrý a detailní záznam. Pro spojení s počítačem či mobilním telefonem využívá kamera bezdrátové technologie Wi-Fi. Pro nejrůznější nastavení kamery pomocí smartphonu navíc slouží uživatelsky přívětivá mobilní aplikace. Pomocí té vás poté kamera může upozornit například i na detekovaný pohyb před kamerou.


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku