Nábytkový program

Cumbo

Cumbo

Spojení  moderního stylu  a  vzhledného dekoru  je zcela typické pro  nábytek  z řady  Cumbo . Svým  moderním designem  se skvěle hodí do každého interiéru. Díky spoustě  úložného prostoru  již nebudete muset řešit kam uložit všechny vaše věci. Pro vaši úplnou představu je důležité zmínit výrobní materiál, který byl zvolen tak, aby se daný nábytek stal ještě odolnějším. Velmi častým materiálem jsou  laminované dřevotřískové desky , které byly též využity k výrobě tohoto nábytku. Jak již bylo nastíněno, jedná se...

Čtěte více

Cena od:
545 
s DPH 659 

Položky kolekce nábytku Cumbo

Zobrazuji 1-7 produktů z 7 celkem

Popis kolekce nábytku Cumbo

Spojení moderního stylu vzhledného dekoru je zcela typické pro nábytek z řady Cumbo. Svým moderním designem se skvěle hodí do každého interiéru. Díky spoustě úložného prostoru již nebudete muset řešit kam uložit všechny vaše věci.

Pro vaši úplnou představu je důležité zmínit výrobní materiál, který byl zvolen tak, aby se daný nábytek stal ještě odolnějším. Velmi častým materiálem jsou laminované dřevotřískové desky, které byly též využity k výrobě tohoto nábytku. Jak již bylo nastíněno, jedná se o kvalitní desky, jež jsou odolné vůči krátkodobému působení vody. Svrchní laminovaný povrch lze jednoduše omývat. 

 

Výhody:

  • moderní styl
  • standardní povrchová úprava
  • kvalitní materiál

 

Provedení:

  • materiál: LDTD
  • dekor: dub sonoma/dub denver

 

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky