CUBOT CUBOT S1 chytrý náramek, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ Mobily ZLEVNĚNO CUBOT S1 chytrý náramek, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ 1049

CUBOT S1 chytrý náramek, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Prodej ukončen

Použité, neopotřebované zboží

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách

Zánovní zboží

- Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.


Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Chytrý náramek s mnoha užitečnými funkcemi 

Chytrý náramek CUBOT S1 v černém provedení vás okouzlí nejen svým moderním designem, ale především širokou škálou praktických funkcí. K těm základním se řadí stopky, ukazatel teploty, ukazatel tlaku vzduchu, ukazatel nadmořské výšky, smarttrack a vícedotykové ovládání. Velmi praktické jsou dále inteligentní připomínky (hodiny, volání, sezení, pití), monitorování spánku a 24 hodinové měření tepové frekvence. Náramek lze dokonce využít jako dálkový spouštěč fotoaparátu a dálkový ovladač hudby. Díky jeho voděodolnému provedení nemusíte pořád myslet na to, aby se náramek nedostal do styku s vodou. Můžete si s ním bez obav umýt ruce, vzít si jej do sprchy nebo do deštivého počasí. 

Lepší design, lepší výkon

Náramek CUBOT S1 vyniká svým kvalitním provedením, což dokládá hlavní tělo zhotovené z hliníkové slitiny a poutko na zápěstí od německé společnosti Bayer. Náramek je opatřen 0,96 palcovou OLED velkoplošnou obrazovkou. Výrobek je environmentálně šetrný a jeho porézní design napomáhá dýchání vaší pokožky.

 

24 hodinová péče

Náramek vás má pod dohledem 24 hodin denně. Monitoruje vaši tepovou frekvenci, která se následně promítne do grafického schématu podle APP s podrobnějšími údaji. Na hodinkách lze navíc nastavit rozsah tepové frekvence. V případě, že se vaše aktuální tepová frekvence pohybuje mimo stanovené rozmezí, začne pás okamžitě vibrovat. Funkci dynamické srdeční frekvence lze samozřejmě pro úsporu energie jednoduše vypnout.

Automaticky rozpozná stav sportu i nečinnosti 

Náramek CUBOT S1 je opatřen šestiosým algoritmovým senzorem, který automaticky identifikuje chůzi, běh, jízdu na koni nebo horolezectví. V průběhu těchto aktivit samozřejmě zaznamená relevantní údaje o přesných kilometrech, srdeční frekvenci a počtu spálených kalorií. V případě, že sedíte celý den v kanceláři a nemáte žádný pohyb, oceníte také funkci připomínání. Náramek vás po dlouhém sezení pomocí vibrací upozorní na to, že byste měli vstát a protáhnout se. Při náročné práci člověk zapomíná dodržovat také pitný režim, proto náramek umožňuje nastavení libovolných časových úseků, kdy chcete na doplnění tekutin upozornit

 


 

Monitoruje spánek a příjemně vás probudí 

Zajímá vás kvalita vašeho spánku? Náramek vás nenechá ve štychu ani v noci a přinese vám informace o tom, jak dlouho jste v lehkém a hlubokém spánku. Ráno vás pak probudí svými jemnými a postupně zesilujícími vibracemi, díky nimž bude vaše probuzení mnohem příjemnější. 

Váš sportovní společník

Tento inteligentní snímač je dokonalý nástroj pro odstranění neplatných kroků. Identifikuje různé vzorce pohybu a vypočítá spotřebované kalorie. Získáte tak perfektní přehled o skutečné vzdálenosti. V případě připojení mobilního telefonu a zapnutí GPS, můžete navíc sledovat uběhnutou trasu. Veškeré údaje lze sdílet na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter atd.  

Přehled o času i telefonních hovorech

S hodinkami CUBOT S1 budete mít neustále přehled o čase. Stačí zvednout ruku a obrazovka automaticky vydá světlo. Informování budete také o veškerých hovorech a příchozích zprávách, takže vám nic neunikne. Nemusíte se tedy bát nechat svůj telefon v kabelce či batohu, vibrační upozornění vás o všem informuje. 

Pořiďte si fotku a poslouchejte hudbu 

Znáte ty chvíle, kdy chcete společnou fotku s kamarády, ale nemá vás kdo vyfotit? Vždy to dopadne tak, že jeden z nich na fotce chybí. To se vám už nestane! Náramek CUBOT S1 lze totiž využít jako dálkový spouštěč fotoaparátu. Stačí zmáčknout tlačítko fotoaparátu na panelu a ihned si můžete prohlédnout obrázek na svém mobilu. Milovníci hudby si také přijdou na své. Náramek nabízí možnost dálkového ovládání hudby, kdy si po připojení náramku k telefonu můžete přehrávat/pozastavit hudbu nebo ovládat skladby

 

Výdrž baterie až 30 dní 

Nabíjení tohoto chytrého náramku nevyžaduje odpojení popruhu ze zápěstí. Jednoduše použijte nabíjecí kabel POGO PIN a poté připojte libovolné USB rozhraní. Po třiceti minutách bude akumulátorová baterie 85 mA plně nabitá. Při celodenním sledováním tepové frekvence baterie vydrží až 5 dní, v případě vypnutí této funkce je to až 30 dní

 

 

 

Připomenutí teploty a tlaku

Náramek CUBOT S1 přináší teplotní a tlakové upomínky, které se vám budou hodit nejen na cestách.

 

Nadmořská výška

Jakmile je měření nadmořské výšky zapnuto, můžete sledovat výškový rozdíl po dobu lezení.

 

 

 

 


Parametry

PAMĚŤ
Podpora paměťových karetN
Vnitřní operační paměťN
Kapacita úložištěN
OBRAZOVKA
Úhlopříčka displeje0,96"
Rozlišení displeje128×64
FOTOAPARÁT
Rozlišení fotoaparátuN
SÍŤ
Typ SIM kartyN
4GN
VLASTNOSTI
Druh zbožíChytré náramky
BARVA
BarvaČerná
TECHNICKÉ DETAILY
Wi-FiN
BluetoothY
Poskytovaný operační systémAndroid
GPSN

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku