Nábytkový program

Cool

Hledáte nějakou svěží inspiraci při utváření interiéru? Pokud si zařizujete nový obývací pokoj, jistě ustavičně přemýšlíte nad dekorem, umístěním jednotlivých prvků nebo třeba nad úložným prostorem. Jelikož je velmi důležité cítit se v domácnosti příjemně, musíte zvážit každý detail. Jste-li zastánci minimalistického a moderního stylu , jistě nepřehlédnete veškeré přednosti  obývacího   programu   Cool . Svoji podobu si získal především pro daný dekor. Ostře laděné linie jsou doplněny kovovými úchytky , které vám podlouhlým tvarem příjemně osvěží přední...

Čtěte více

Cena od:
1 899 
bez DPH 1 569 

Položky kolekce nábytku Cool

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku Cool

Hledáte nějakou svěží inspiraci při utváření interiéru? Pokud si zařizujete nový obývací pokoj, jistě ustavičně přemýšlíte nad dekorem, umístěním jednotlivých prvků nebo třeba nad úložným prostorem. Jelikož je velmi důležité cítit se v domácnosti příjemně, musíte zvážit každý detail. Jste-li zastánci minimalistického a moderního stylu, jistě nepřehlédnete veškeré přednosti obývacího programu Cool. Svoji podobu si získal především pro daný dekor. Ostře laděné linie jsou doplněny kovovými úchytky, které vám podlouhlým tvarem příjemně osvěží přední plochu dvířek. Programu lze jasně připsat robustní a dominantní vzhled, který přesto vytvoří působivé domácí prostředí. 

Obývací pokoj si můžete seskládat z jednotlivých prvků tak, aby vše odpovídalo vašim individuálním nárokům. Každý má odlišné preference a vyhledává něco jiného. Někdo si spíše vybere celou sestavu, jiný si s koncepcí pokoje pohraje do posledního detailu. 

Kromě elegance je stěna vyrobena z pevných a odolných lamino desek. Je dále obohacena dalšími detaily, které zpříjemní následné užívání. Jedním z takových detailů jsou například tlumiče dvířek, které zjemní náraz a oddálí opotřebení materiálu. Další výhody jistě spatříte i vy. 

Nyní si můžete vytvořit příjemný prostor, který bude přesným odrazem vašich vizí. 

tisk

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky