NOVINKA: Doprava elektra i nábytku na vybranou prodejnu ZDARMA

x
Connect IT CONNECT IT klávesnice pro hráče Herní klávesnice CONNECT IT klávesnice pro hráče 649

Herní klávesnice

CONNECT IT klávesnice pro hráče

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: CI553
Part.No.: CI-553

CONNECT IT ALIEN klávesnice pro hráče


Herní klávesnice ALIEN potěší každého příznivce počítačových her svým profesionálním designem a funkcemi, které zlepšují a usnadňují ovládání ve hře. Klávesnice Connect IT CI-553 zaujme například funkcí anti-ghosting (možnost současného stisku až 16 kláves), až milionem odstínů podsvícení nebo programovatelnými klávesami.

 


 

Programovatelná klávesnice


Díky programovatelné klávesnici si můžete vybrat z až 5 profilů nastavení, mezi kterými můžete dle potřeby lehce přepínat stisknutím M kláves. Pokročilé hráče pak potěší možnost nahrávání maker a podpora 5 G kláves pro jejich spouštění. Pro lepší orientaci nechybí zvýrazněné WASD a kurzové šipky.

 


 

Funkční elegance


Klávesnice je připravena zvláště pro hráče počítačových her, proto disponuje zvětšeným mezerníkem, či množností uzamčení klávesy Windows, aby při akčních zápasech náhodou nedošlo v případě jejího stisknutí k nechtěnému vyskočení ze hry. Pro lepší pohodlí je možno nastavit celkem 3 stupně výšky klávesnice.

 


 

Přizpůsobí se vašim potřebám


Ať už jste pokročilým hráčem nebo začátečníkem, klávesnice je připravena tak, aby si ji každý hráč mohl přizpůsobit dle svých potřeb. Disponuje tedy nahráváním maker, ukládáním profilů, možností přenastavení i zamknutím a vypnutím kláves a LED podsvícení. RGB LED podsvícení si můžete měnit nejen v rámci barev, ale i intenzity a dalších efektů. Připojení pak probíhá pomocí 180 cm dlouhého USB kabelu s pozlaceným konektorem.


Parametry

KLÁVESNICE
Rozhraní zařízeníUSB
Doporučené použitíHerní
Rozvržení klávesniceQWERTZ
Technologie propojeníKabel
ÚčelUniverzální
Formát klávesniceStandardní
Styl klávesniceOblá
Numerické klávesyAno
Podložka pod zápěstíAno
VZHLED
BarvaČerná
Podsvícení1Ano
MYŠ
Obsahuje myšNe

Další


Hodnocení zákazníků

Napsat recenzi
Položit novou otázku