Co přinášejí ionizační fény a kulmy

V naší rubrice Rady a tipy jsme vám již představili, jak funguje fén i co přináší kónická kulma. Dosud jsme se však nezmínili o jedné z nejdůležitějších technologií, která právě v oblasti fénů, kulem a žehliček na vlasy doslova exceluje. Řeč je o rafinované ionizaci vzduchu. K čemu je tato technologie dobrá a vyplatí se vám ji používat?

Akční nabídka

Co je to ionizátor?

Ionizátor je zařízení, které se součástí moderních fénů, kulem a žehliček na vlasy. Abychom vám mohli vysvětlit, jak vlastně funguje, je třeba se nejprve zmínit o tom, co znamená ion neboli iont.

Ion je molekula (nebo atom), jejíž počet elektronů neodpovídá počtu protonů - je tedy kladně nebo záporně nabitá. Při sušení vlasů vznikají ve vlasech kladně nabité ionty - kationty. Ty způsobují poletování a vysušení vlasů. Ionizátor funguje tak, že sbírá z okolního prostředí molekuly vody a přidává do nich elektrony. Záporně nabitá molekula - tedy aniont - je následně přenesena do vlasů, kde neutralizuje škodlivé kationty.

 

Jaké jsou výsledky

Poměrně jednoduchá hra s elektrickými náboji má nesmírně prospěšný vliv na lidské vlasy. Díky neutralizaci kationtů vlasy již nepovlávají, jsou vlhčí a lesklejší. Dlouhodová aplikace ionizátoru napomáhá ke správnému vyživování vlasů, které pak neztrácejí hebkost a vysoký lesk. Ionizátor je tedy velmi užitečný všem, kteří trpí lámavostí vlasů a nemohou si je pořádně vyfénovat nebo vyžehlit, protože jsou pak příliš suché a slabé.

"Ionizátor dokáže zachovat vlasy vlhké a lesklé, takže jsou odolnější, hezčí a příjemnější na dotek."

 

Kde tyto speciální spotřebiče koupit?

Máte štěstí, ionizační fény, žehličky na vlasy i kulmy jsou součástí naší nabídky. Velkou výhodou je, že touto technologií jsou již vybaveny i poměrně levné kousky. Nemusíte se tedy obávat velkých výdajů. Ionizační fén, kulma nebo žehlička je tedy nejen pomůcka budoucnosti, ale také ideální dárek pro každou ženu.

"V naší nabídce najdete ionizační fóny, kulmy i žehličky na vlasy. Stačí si jen vybrat."

Ionizační fény Ionizační kulmy Ionizační žehličky na vlasy

 

Mohlo by vás zajímat


Jak funguje fén

Bez fénu ani ránu! Pod to se můžeme podepsat, takže vám o fénu přinášíme pár zajímavostí.

Přečíst více >>

Jak vytvořit maximální objem účesu

Zvětšovače objemu vlasů vám zajistí dokonalý objem za každé situace. Pojďme se podívat, jak zvětšovač objemu správně používat.

Přečíst více >>

Co přináší kónická kulma

Takzvaná kónická kulma si získala velkou popularitu po celém světě. V čem je vlastně tak jiná než běžná kulma?

Přečíst více >>

Líbí se vám tento článek?

Podobné články