Chytrý náramek Niceboy za 649 Kč Sleva 28 % | pouze 3 ks

Doprava a platba

V této sekci najdete kompletní ceník dopravy a platby. Termíny dodání se vztahují na zboží, které je aktuálně skladem. Do uvedených cen je započítáno DPH. Veškeré služby lze domluvit při převzetí na prodejně. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mailu obchod@okay.cz nebo na našich facebookových stránkách.

"Dopravce si vyberete podle svých požadavků!"

Profesor OKAY

Doprava elektra

Doručit na mou adresu (GEIS)

1 - 2 prac. dny
Česká Pošta - Do ruky
1 - 2 prac. dny
Jen do 30 kg
Česká pošta - Na poštu
1 - 2 prac. dny
Jen do 30 kg
Doručit na mou adresu se službami
(Gebrüder Weiss)*
1 - 2 prac. dny
Jen velké elektro
Elektro 79 Kč 99 Kč 89 Kč -
Velké elektro (paletová přeprava nad 50 kg) 399 Kč - - 649 Kč
Výnos do patra - - - 229 Kč
Odborná instalace - - - 729 Kč
Termínová vykládka - - - 229 Kč
Odvoz starého spotřebiče - - - **0 Kč/439 Kč

Doprava nábytku

GEIS
Hodnota objednávky Cena dopravy
závisí na velikosti objednávky

od 79 Kč

Zboží z objednávky bude expedováno postupně podle uvedených termínů, které zákazník obdrží v e-mailu potvrzujícím objednávku. Starý spotřebič je možné bezplatně odevzdat ve sběrných místech, jejichž seznam naleznete na stránce https://isoh.mzp.cz/registrmistelektro/.
*Více o dopravě společnosti Gebrüder Weiss se dočtete zde.
**Cena za odvoz starého spotřebice ve výši 439 Kč bude účtována pouze v případě, že u nás zakoupené zboží nebude podobného typu a použití, jakého byl starý spotřebič, který odvezeme. Starý spotřebič je možno bezplatně odevzdat ve sběrných místech, jejichž seznam naleznete na stránce https://isoh.mzp.cz/registrmistelektro/.

"Zboží ti rádi připravíme na některé z našich 140 kamenných prodejen. Stačí si vybrat."

Profesor OKAY

Doručit na vybranou prodejnu*

Standard Dodání za 2 - 4 prac. dny
Objednávka do 199 Kč 59 Kč
Objednávka od 200 Kč (do 50 kg) 49 Kč
Velké elektro (nad 50 kg) 49 Kč

Doručit na vybranou prodejnu - Express*

Express Dodání za 1 - 2 prac. dny
 
Elektro (do 50 kg) 79 Kč
Velké elektro (nad 50 kg) 399 Kč

Nábytek

 
Hodnota objednávky Cena
závisí na velikosti objednávky od 59 Kč

*O možnosti vyzvednutí zboží na prodejně Vás informujeme SMS zprávou a emailem. K vyzvednutí zboží je nutné znát číslo objednávky. Elektro si můžete vyzvednout do 5 dní od dodání na prodejnu, nábytek do 16 dní. (uvedeno v potvrzujícím emailu i v SMS zprávě). Na prodejně je možné platit hotově, kartou nebo na splátky (úvěrová smlouva).

"U nás je platba jednoduchá a bezpečná!"

Profesor OKAY

Platba

Poplatek Jak to funguje
Na prodejně -
(29 Kč nábytek)
Platíte při osobním vyzvednutí zboží na prodejně hotově, kartou nebo na splátky.
Dobírka
39 Kč
(99 Kč nábytek)
Platíte v hotovosti při samotném převzetí zboží, které Vám doveze přepravní služba. V případě přepravy společností PPL je možno dobírku uhradit platební kartou.
Bankovní převod - Po odeslání objednávky Vám na email pošleme podrobné informace na základě kterých lze provést platbu. Odeslání zboží je možné až po připsání peněz na účet.
On-line platební karta - Platíte ihned po zadání Vaší objednávky platební kartou, která umožňuje platby na internetu. Zadáváte své šesnáctimístné číslo karty, datum expirace karty a CVC/CVV kód. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Více zde.
Nákup na splátky - Potřebujete nakoupit zboží a nemáte potřebnout hotovost? Máme pro Vás řešení v podobě splátek. Sami si určíte typ úvěru, délku a výši splácení. Více zde.

Co je dobré vědět

1. Záruční list

Nepotvrzený záruční list je součástí každého balení. Rádi vám ho potvrdíme na našich prodejnách nebo po zaslání poštou. Pokud u zboží záruční list není, v případě reklamace použijte daňový doklad.

2. Faktura

Faktura (daňový doklad) není součástí dodávky, zasíláme ji automaticky až po dodání zboží. Nejpozději do týdne od doručení zboží ji obdržíte na e-mail zadaný při vytváření objednávky.

3. Doprava spotřebičů

V případě přepravy přepravcem (GEIS, PPL, ČP, GW bez doplňkových služeb) bude zboží doručeno na požadovanou adresu za první uzamykatelné dveře.

Co doporučujeme zkontrolovat

Při převzetí zboží prosím zkontrolujte, jestli je obal i výrobek neporušený a v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není bohužel možná.

V případě, že by vám výrobek nefungoval, co nejdříve kontaktujte naše reklamační oddělení.


Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky