Rozhovor s Vendulou Knotkovou

 • První setkání s Okay

  S Okay jsme se poprvé setkala v OC Futurum, kam jsem chodila nakupovat. Zde jsem si přečetla inzerát, že v Okay hledají prodavače a prodavačky a vzhledem k tomu, že můj tehdejší zaměstnavatel mi dal nařízenou dovolenou v rámci přestavby prodejny, tak jsem Okay vzala jako přechodnou stanici. V této přechodné stanici již letos budu začínat devátý rok.

 • Moje kariéra v Okay

  Jak jsem se zmiňovala, začala jsem v Okay jako prodavačka na prodejně v OC Futurum. Po dvou měsících jsem začala pracovat jako administrativní pracovnice na stejné prodejně a ke konci roku 2004 jsem přestoupila na prodejnu 1046 v Brně – Králově Poli jako vedoucí administrativní pracovnice. Postupně jsem pak cestovala mezi různými pobočkami Okay. Byla jsem zkrátka tam, kde bylo zrovna potřeba. V roce 2007 mi pak přišla nabídka od manažera nákupního oddělení, abych začala pracovat na centrále společnosti jako asistentka nákupního oddělení a zde jsem se postupem času vypracovala na vedoucí asistentku nákupu. Od roku 2010 pracuji na oddělení IT Vývoj jako tester SAP.

 • Co jsem se zde naučila

  Naučila jsem se zde pracovat se SAP, který všichni ve firmě Okay používáme. Vzhledem k tomu, že jsem zde již prošla několika pozicemi, tak ho znám z více stran a nyní se mi opravdu hodí získané zkušenosti k mé nynější práci testera.

 • Co se mi na Okay líbí

  Na Okay se mi líbí to, že každý člověk zde dostane příležitost něco dokázat a naučit se spoustu nových věcí.

 • Moje koníčky

  Mezi mé koníčky patří kolo, kolečkové brusle a hlavně příroda.


Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky