Rozhovor s Milošem Šopkem o jeho kariéře v Okay

 • První setkání s Okay

  S Okay jsem se poprvé seznámil jako zákazník. V té době jsem si zrovna zadal na internet svůj životopis a za nedlouho mě kontaktovali s personálního oddělení Okay, zda bych neměl zájem účastnit se výběrového řízení na pozici vedoucího prodejny v Brně.

 • Moje kariéra v Okay

  A tak jsem v roce 2007 nastoupil na pozici Vedoucí prodejny v tréninku na prodejnu v Brně OC Královo Pole, kde jsem strávil 2 měsíce jako prodavač. Na to jsem absolvoval měsíc na prodejně v Olomouci, kde jsem prošel dalším zaškolením na pozice administrativní pracovnice, logistika a samotného vedoucího prodejny. Po kompletním trainee jsem nastoupil jako vedoucí prodejny na pobočku ve Vyškově. Po Vyškově jsem ještě jako vedoucí působil na dalších pobočkách v Brně, než jsem dostal nabídku na otevření nové prodejny v Prostějově u Obi. Po jejím úspěšném otevření jsem rozjížděl také prodejnu v Brně Bystrci. V roce 2011 přišla nabídka k postupu na pozici lokálního manažera, kde jsem měl na starosti 6 prodejen na jižní Moravě. A v roce 2012 mi vedení společnosti nabídlo pozici Category managera na centrále v Brně, kde mám na starosti výběr sortimentu pro prodejny.

 • Co jsem se zde naučil

  V Okay jsem se naučil spoustu užitečných věcí, asi za nejpodstatnější z nich považuji práci s lidmi, která není nikdy jednoduchá. Vedl jsem různé týmy lidí o různých počtech, od 10 až po 40 na pozici lokálního managera.

 • Na čem pracuji

  Jak už jsem zmínil, momentálně pracuji na pozici Category managera na brněnské centrále. A společně s nákupním oddělením se starám o výběr toho nejlepšího sortimentu pro naše prodejny.

 • Co se mi na Okay líbí

  Je to velká dynamická firma a nejvíce oceňuji lidský a profesionální přístup k zákazníkům.

 • Moje koníčky

  Mým největším koníčkem je moje tříletá dcera Nikolka, jinak pokud je čas, tak ho trávím různými sporty a cestováním.


Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky