Martin Zezulka - lokální manažer

 • První setkání s Okay

  Poprvé jsem zaznamenal OKAY přes proslulou reklamu v rádiu s hlavními představiteli firmy. Tak se mi vryla do paměti, že na ni asi nikdy nezapomenu. Postupem času jsem si tuto reklamu spojil i s reflexními plakáty na sloupech ve městě a nakonec mě firma oslovila nabídkou práce v deníku v období mých studií na vysoké škole. Byl jsem pozván na pohovor a z mnoha zájemců jsem byl vybrán…, byl jsem nadšen! A ještě více mě motivovala má první mzda :-)

 • Moje kariéra v Okay

  Do kolektivu OKAY jsem se přidal v roce 2005. Nastoupil jsem jako prodavač, ale protože jsem velmi ambiciózní člověk, který rád sobě i ostatním dokazuje své kvality, postoupil jsem dál. Po roce jsem dostal šanci jako vedoucí prodejny. Na tomto postu jsem setrval po dobu čtyř let, naučil jsem se hodně, byla to dobrá škola. V průběhu práce na prodejně jsem dostal šanci rozvíjet se i jako sortimentní manažer a interní lektor firmy. Účastnil jsem se výběru našeho sortimentu a při rozjíždění nových filiálek na Moravě jsem zaučoval nový personál. V současné době pracuji na pozici lokálního manažera na Ostravsku a mojí pracovní náplní je vést a řídit šest filiálek a společně s personálem je přivést k ještě lepším výsledkům.

 • Co jsem se zde naučil

  Nejtěžší na této práci je najít si cestu k lidem a naučit se je vést správnou cestou. Cestou, kterou chci jít já a moji nadřízení. Počátky byly krušné, ale postupem času jsem přicházel na spoustu svých chyb a mohl na nich pracovat. V této práci se však člověk stále učí, čeká mě tak ještě velký kus práce na sobě i na svých lidech.

 • Na čem pracuji

  V současnosti je mým hlavním cílem přivést Ostravsko na výsluní v plnění ekonomických výsledků a kvalitě zdejšího personálu.

 • Co se mi na Okay líbí

  Rozhodně je to síla firmy na trhu spotřební elektroniky, její rychlá expanze a s tím související možnosti kariérního růstu. Nic však není zadarmo! OKAY lidem šance dává, ale umí je i brát. Důležité je, že každý má u nás šanci něco dokázat, stačí tu šanci jen pevně uchopit...

 • Moje koníčky

  Mimo svou práci se snažím co nejvíce času věnovat své přítelkyni. Občas se však odreaguji drobným sportovním vyžitím. Hraji rekreačně lední hokej, občas si vyjedu na kolo, věnuji se přátelům.


Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky