Nábytkový program

Cino

Hledáte stylový nábytek do obývacího pokoje? Nehledejte! Právě jste jej našli!  Nábytek z programu Cino  uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Na první pohled zaujme svým  moderním designem, čistými liniemi a elegantní kombinací barev . Obývací nábytek Cino  disponuje  velkorysým úložným prostorem , který jistě oceníte.  Prosklené plochy  jsou pro vaši bezpečnost vyrobeny z  bezpečnostního skla.  Další výhodou je  integrované led osvětlení  u některý kusů nábytku.   Toto osvětlení dotváří příjemnou atmosféru během večera....

Čtěte více

Cena kompletu:
21 268 
s DPH 25 736 
Cena se skládá z:

Cino - Typ 31 (bílá arctic/dub riviera)

TV, Hifi stolek - dřevěný
4 769 Kč s DPH 5 771 

Cino - Typ 01 (bílá arctic/bílá arctic vysoký lesk/dub riviera)

Vitrína
8 809 Kč s DPH 10 659 

Cino - Typ 04 (bílá arctic/bílá arctic vysoký lesk/dub riviera)

Vitrína
6 961 Kč s DPH 8 423 

Cino - Typ 42 (bílá arctic)

Police
730 Kč s DPH 883 

Položky kolekce nábytku Cino

Zobrazuji 1-9 produktů z 52 celkem 1236

dalších 9

Popis kolekce nábytku Cino

Hledáte stylový nábytek do obývacího pokoje? Nehledejte! Právě jste jej našli! Nábytek z programu Cino uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Na první pohled zaujme svým moderním designem, čistými liniemi a elegantní kombinací barev.

Obývací nábytek Cino disponuje velkorysým úložným prostorem, který jistě oceníte. Prosklené plochy jsou pro vaši bezpečnost vyrobeny z bezpečnostního skla. Další výhodou je integrované led osvětlení u některý kusů nábytku. Toto osvětlení dotváří příjemnou atmosféru během večera.

Díky použitému materiálu (LDTD a MDF) je nábytek velmi kvalitní a nenáročný na údržbu. Lamino desky jsou odolné vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím běžně používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. LDTD a MDF desky jsou hygienicky nezávadné.

Jednotlivé elementy je možné doplnit osvětlením.

 

Výhody:

  • led osvětlení
  • moderní vzhled
  • elegantní design
  • kvalitní materiál
  • snadná údržba

 

Provedení:

  • materiál: LDTD, MDF, sklo
  • dekor: dle výběru

 

Dodání:

  • smontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky