Nábytkový program

Cinderella

Nábytkový program Cinderella  je snem pro všechny malé princezny.  Zářivě bílá  v kombinaci s jemným  růžovým tónem  působí kouzelně krásně. Dekorativní  zlaté korunky  na plochách a úchytky ve stejném tvaru podtrhují celkový dojem. Nábytek vyniká rovným dílem svou  pohádkovou krásou a praktičností. Program nabízí celkové vybavení dětských pokojů , které zahrnuje dětské postýlky i větší juniorské postele, šatní skříně, komody a noční stolky, regály, police i přebalovací pult. Nábytek je kvalitní a bezpečný. Skříně disponují...

Čtěte více

Cena od:
909 
s DPH 1 100 

Položky kolekce nábytku Cinderella

Zobrazuji 1-9 produktů z 21 celkem 123

dalších 9

Popis kolekce nábytku Cinderella

Nábytkový program Cinderella je snem pro všechny malé princezny. Zářivě bílá v kombinaci s jemným růžovým tónem působí kouzelně krásně. Dekorativní zlaté korunky na plochách a úchytky ve stejném tvaru podtrhují celkový dojem. Nábytek vyniká rovným dílem svou  pohádkovou krásou a praktičností.

Program nabízí celkové vybavení dětských pokojů, které zahrnuje dětské postýlky i větší juniorské postele, šatní skříně, komody a noční stolky, regály, police i přebalovací pult. Nábytek je kvalitní a bezpečný. Skříně disponují tzv. soft-close systémem, díky kterému je zavírání velmi tiché. Pomalé, měkké zavírání navíc zabraňuje skřípnutí prstů. 

Výrobním materiálem je dřevotřísková deska s matným povrchem v barvě bílé a růžové. Veškeré povrchy jsou snadno omyvatelné, což je praktická vlastnost právě v dětských pokojích. Kvalitní výroba zajišťuje stabilitupevnost a dlouhou životnost.

Dopřejte svému dítěti jen to nejlepší. Princeznovský nábytek je krásný na pohledpraktický díky snadné údržbě a v neposlední řadě bezpečný

 

Výhody:

  • odolné a omyvatelné povrchy
  • princeznovský dekor
  • stabilní konstrukce
  • tiché a měkké zavírání dveří skříní

Provedení:

  • barva: bílá, růžová
  • materiál: DTD

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky