REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
začínáme za
REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
Nábytkový program

Brest

Brest Program je momentálně vyprodán

Koupelnové skříňky Brest  vás na první pohled zaujmou svým  moderním designem , díky kterému se hodí do každého interiéru. Zásuvky jsou vybaveny zavíracím systémem  soft close , který zajišťuje tiché a pomalé dovírání. Skříňky nabízí  dostatek úložného prostoru , který jistě oceníte.  Použitý  materiál je velice kvalitní  a jeho údržba je velice snadná. Je tvořen   lamino LTD deskami.  Jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného...

Čtěte více

Popis kolekce nábytku Brest

Koupelnové skříňky Brest vás na první pohled zaujmou svým moderním designem, díky kterému se hodí do každého interiéru. Zásuvky jsou vybaveny zavíracím systémem soft close, který zajišťuje tiché a pomalé dovírání. Skříňky nabízí dostatek úložného prostoru, který jistě oceníte. 

Použitý materiál je velice kvalitní a jeho údržba je velice snadná. Je tvořen lamino LTD deskami. Jedná se o povrchově upravenou dřevotřískovou desku. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu je odolná vůči působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. LDTD lamino desky jsou hygienicky nezávadné a odolné vůči působení vody a vlhka. 

Nákupu koupelnových skříněk Brest nebudete nikdy litovat. 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky