TV SAMSUNG 43" V AKCI ZA 10 999 KČ dříve za 11 990 Kč | pouze 40 ks
začínáme za
TV SAMSUNG 43" V AKCI ZA 10 999 KČ dříve za 11 990 Kč | pouze 40 ks
Bosch BOSCH SMS 69N42 Volně stojící myčka BOSCH SMS 69N42 BOSCH SMS 69N42 4.9 6 13882

Volně stojící myčka

BOSCH SMS 69N42

4.9/5 hvězdiček 98% 6 recenzí

Prodej ukončen

Energetická třída A++ 13 sad nádobí Spotřeba vody: 6 litrů

A++

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Bosch SMS 46MW01E Bosch SMS 46MW01E

9 540 Kč s DPH 11 544 

Bosch SMS46IW08E Bosch SMS46IW08E

9 886 Kč s DPH 11 963 

 Bosch SPS 69T82  Bosch SPS 69T82

10 366 Kč s DPH 12 544 

Bosch SMS 46II08E Bosch SMS 46II08E

10 563 Kč s DPH 12 782 

BOSCH SMS 46KI00E BOSCH SMS 46KI00E

11 561 Kč s DPH 13 990 

Bosch SMS 68MW02E Bosch SMS 68MW02E

12 363 Kč s DPH 14 960 

Electrolux ESF 4710ROX Electrolux ESF 4710ROX

9 849 Kč s DPH 11 918 

Beko DFN 39431 W Beko DFN 39431 W

9 889 Kč s DPH 11 966 
Kód výrobku: SMS69N42EU

Starosti s mytím nádobí vám zaručeně ušetří volně stojící myčka nádobí BOSCH SMS 69N42 EU v univerzálním bílém provedení, kterou snadno sladíte s ostatními spotřebiči v kuchyni. Tento luxusní spotřebič pracuje energetické třídě A++, která vám zaručí nejvyšší úsporu energie. Při šířce 60 cm zvládne umýt až 13 jídelních sad nádobí současně. Myčka nádobí SMS 69N42 EU od renomované společnosti Bosch využívá hydraulického systému ActiveWater. Uživatelům nabízí 5 teplot vody a 6 programů, z nichž Eco 50 °C je nejšetrnější k životnímu prostředí i vaší kapse. Program Jemný 40 °C se stará o šetrné mytí choulostivých skleniček a porcelánu s dekorem. Výrobce zaručuje nejvyšší třídu mytí i sušení A.

Kromě základních mycích programů je myčka vybavena mnoha užitečnými funkcemi. Senzor naplnění zjistí množství nádobí v myčce a upraví podle toho spotřebu vody, což je zvláště výhodné, pokud potřebujete umýt jen pár kusů nádobí. Vhodné naplnění vodou vyhodnotí snímač otáček, který rozpozná hladinu vody. AquaSenzor III zjišťuje pomocí infračerveného paprsku přítomnost těch nejmenších částeček nečistot ve vodě a reguluje spotřebu vody v závislosti na druhu a síle znečištění nádobí. Díky výměníku tepla lze teplo vznikající při mytí využít pro předehřátí studené vody z kohoutku pro příští mycí chod. Toto zpětné získávání energie společně s kondenzačním sušením ještě více snižuje spotřebu energie. Sušení nádobí je maximálně hygienické, protože při kondenzačním sušení není do spotřebiče přiváděn žádný vzduch zvenčí, a po otevření dvířek se na vás nevyvalí oblaka horké páry. Regenerační elektronika zaručuje nižší spotřebu speciální soli a vody.

Vnitřní uspořádání košů v myčce VarioFlexPlus je maximálně praktické. Systém Rackmatic umožňuje pohodlně změnit nastavení výšky i u horního koše naloženého nádobím, což vám poskytne více prostoru na objemné hrnce a na sklenice s dlouhou stopkou. Nechybí ani příborová zásuvka VarioPlus s výškově nastavitelnými stranami a sklopnými sklopné trny v přední části. Na hrnce a pánve je k dispozici funkce IntensiveZone ve spodním koši, která myje silnějším tlakem při ostřikování a při vyšší teplotě vody. Dávkovací asistent, přihrádka na mycí prostředky na okraji horního koše, chrání tablety před kapajícími zbytky pokrmů. Funkce Auto 3in1 vám umožňuje mýt nádobí všemi na trhu dostupnými mycími prostředky, ať už se jedná o tablety či tekuté mycí prostředky. Ukazatel nedostatku soli a leštidla vás informuje o nutnosti tyto prostředky doplnit.

Kdo se už v minulosti potýkal se zaplavenou kuchyní, jistě ocení pojistku AquaStop, která se postará o okamžité uzavření přívodu vody do myčky v případě, že ze spotřebiče nebo z hadice vytéká voda. Nic vám tedy nebrání nastavit myčku pomocí časové předvolby tak, aby vám čisté a suché nádobí připravila, zatímco budete v práci, nebo třeba přes noc. Díky hlučnosti pouhých 44 dB budete moci během mytí nerušeně spát. Začátek programu lze podle přání a podle modelu předvolit až 24 hodin dopředu. Ukazatel informuje na minutu přesně, kolik času zbývá ještě do ukončení programu. Vaše nenechavé ratolesti ochrání před případným úrazem elektronická blokace tlačítek a mechanická dětská pojistka proti otevření dvířek.

 

Příborová zásuvka VarioPlus

Ještě více úložného prostoru získáte s praktckou zásuvkou VarioPlus. Větší kuchyňské potřeby, jako jsou naběračky či metličky umístíte do praktického výklenku uvnitř zásuvky. Posuvné boky nabízí prostor k uložení menších kusů, jako jsou šálky na espresso. Nože se silnými rukojeťmi lze umístit mezi skládací trny. 

Systém košů VarioFlex Plus

Přizpůsobte si vnitřní prostor podle svých představ pomocí pohyblivých součástí horního i dolního koše. Nachází se zde držák na skleničky na dlouhé stopce ve spodním koši, sklopné trny v horním a dolním koši, dělitelné sklopné etažéry a přihrádka na příbory. Součástí je příborová zásuvka VarioFlex Plus s pohyblivými stranami a trny v přední části zásuvky. Horní koš lze libovolně nastavit ve 3 výškových úrovních a získat ještě více prostoru. 

RackMatic

Výšku horního koše snadno upravíte i při plném zatížení díky systému RackMatic s plným výsuvem. Pouhým stisknutím páček, nacházejících se po stranách horního koše, nastavíte jeho výšku ve 3 úrovních. Tento systém ulehčuje ukládání nádobí, ale také vyklizení košů.

VarioSpeed Plus

S funkcí VarioSpeed Pus dosáhnete těch nejlepších výsledků mytí za co nejkratší dobu. Čas mytí lze snížit až o 66 %, účinnost však zůstane stejná. Ideální, pokud potřebujete rychle umýt špinavé nádobí po narozeninové párty či rodinné oslavě.

Timer

Přizpůsobte si čas spuštění zvoleného programu podle svých představ. S funkcí odloženého startu můžete myčku spustit kdykoliv během dne či noci. Na přehledném displeji se vám po zapnutí programu vždy zobrazí zbývající doba do spuštění.

Senzor naplnění

Otočný senzor rozezná hladinu vody a zjistí množství nádobí uvnitř myčky a podle toho automaticky přizpůsobí množství vody potřebné k umytí nádobí. Pokud se v myčce nachází větší množství nádobí, je potřeba více vody, aby se nádobí odmočilo. Naopak k umytí menšího množství nádobí je potřeba méně vody. Díky senzoru naplnění dochází k ideálnímu využití vody i při částečně plné myčce, čímž šetří nejen vodu i energii. 

Výměník tepla

Díky výměníku tepla bude skvěle postaráno o vaše cenné sklo či porcelán. Voda se předehřívá v mycím prostoru, aby nedocházelo k teplotním šokům.

IntensiveZone

Funkce IntensiveZone zajistí vyšší tlak stříkání vody a zvyšuje teplotu v dolním koši. Dosáhnete tak skvělých výsledků mytí u silně zašpiněných hrnců a pánví v dolním koši a zároveň můžete v horním koši mýt i choulostivější nádobí.

HygienaPlus

Funkce HygienaPlus vám zaručí maximální hygienu díky antibakteriálnímu mytí. Teplota při oplachování je až 70 °C a celé oplachování probíhá po dobu přibližně po dobu 10 minut. Funkce HygienaPlus je proto ideální pro lidi s vysokými nároky na hygienu, například domácnosti s malými dětmi nebo alergici.

AquaStop

Součástí systému AquaStop je speciální dvoustěnná přívodní hadice, bezpečnostní ventil a spodní vana s polovákovým spínačem. Myčka je tak na 100 % chráněna proti škodám způsobeným únikem vody.

AquaSenzor

AquaSenzor reguluje spotřebu vody podle druhu a síly zašpinění nádobí. Cirkulující voda je kontrolována infračerveným paprskem, který zjišťuje přítomnost částeček potravin, tuků nebo čisticího prostředku. Podle aktuální situace myčka rozhodne, zda bude mycí chod pokračovat, nebo musí být přivedena čistá voda.

Dávkovací asistent

Díky dávkovacímu asistentu spadne čistící tableta přímo do malé záchytné misky, kde jí přesně mířený proud okamžitě rozpustí. Tím se prostředek dostane rovnoměrně do celého prostoru myčky a zajistí skvělé výsledky mytí.

Extra sušení

Program extra sušení je ideální pokud potřebujete rychle usušit i velké množství nádobí. Díky vyšší teplotě a delší doby sučení bude každý kousek vašeho nádobí perfektně suchý.

EcoSilence Drive

Motor EcoSilence Drive vyniká svou dlouhou životností, je obzvlášť tichý a úsporný. Vše díky inovativnímu permanentnímu magnetu.

 


Parametry

DESIGN
ModelVolně stojící
BarvaBílá
Typ ovládáníknoflíky
Vestavěný displejAno
Zabudovaný změkčovač vodyAno
Délka šňůry1,75 m
Délka přívodní hadice1,65 m
Délka výpustní hadice1,9 m
Maximální velikost nádobí v horním koši21 cm
Maximální velikost nádobí v dolním koši30 cm
Typ příborové přihrádkyZásuvka
Možnost podstavby (bez vršku)Ano
CertifikaceCE, VDE
VÝKON
Počet sad13 jídelních sad
Hlučnost44 dB
Počet mycích programů6
Třída účinnosti sušeníA
Počet teplotních nastavení5
Teplota (max)70 °C
Doba cyklu195 min
Časovač odloženého startuAno
Odložený start24 h
Funkce AquastopAno
Funkce AquaSensorAno
Mycí programyAuto 45-65 ºC, Hospodářství, Sklo/jemný, Intenzivní, Předopláchnutí, Předmytí, Rychlý
ERGONOMIE
Automatická detekce mycího prostředkuAno
Samočisticí filtrAno
Dětský zámekAno
Nastavitelné nohyAno
Nastavení nohou2 cm
Zbývající čas indikaceAno
Indikátor leštidlaAno
Indikátor soliAno
PŘÍKON
Energetická třídaA++
Spotřeba energie na cyklus0,92 kWh
Roční spotřeba energie262 kWh
Roční spotřeba vody1680 l
Spotřeba2400 W
Spotřeba energie (vypnuto)0,1 W
Napájecí napětí220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí50/60 Hz
Proud10 A
Spotřeba vody na cyklus6 l
PARAMETRY
Funkce1IntensiveZone, VarioSpeed Plus, 1/2 náplň
HMOTNOST A ROZMĚRY
Šířka60 cm
Hloubka60 cm
Výška84,5 cm
Hloubka při otevřených dveřích115,5 cm
Výška pod pracovní deskou81,5 cm
Šířka balení68 cm
Hloubka balení68 cm
Výška balení89 cm
Hmotnost včetně balení54 kg
Hmotnost53 kg

Hodnocení zákazníků (6)
Napište další hodnocení

 • Zákazník si nepřál zveřejnit jméno 4.12.2015

  100% 5/5 hvězdiček

  Odporučam všetkym !!!

  • +Dizajnovo velmi pekna ako z vonku tak i z vnutra +Ticha +Vysoká kvalita umývania +Zásuvka na příbory +Dobre suš +šetrna na vodu a elektrinu
  • nič
 • Zákazník si nepřál zveřejnit jméno 23.10.2015

  90% 4.5/5 hvězdiček

  velmi tichá, výborná je zásuvka na příbory

  • velmi tichá, výborná je zásuvka na příbory
 • Zákazník si nepřál zveřejnit jméno 6.10.2015

  100% 5/5 hvězdiček Doporučujeme

  • Velmi ticha, Dobre myje, Jednoduche ovladani i zapojeni, Prostorna.
  • Neni CZ navod
 • Tomáš Marný 26.08.2015

  100% 5/5 hvězdiček Doporučujeme

  • super spotřebič
  • žádné nemám
 • Zákazník si nepřál zveřejnit jméno 13.06.2015

  100% 5/5 hvězdiček Doporučujeme

 • Zita Kišacová 1.06.2015

  100% 5/5 hvězdiček Doporučujeme

  • Tichý chod
  • V písanom návode na obsluhu by bolo dobré uviesť k niektorým programom označených hviezdičkou, či platia pre tento typ a model.
 • vierka 23.05.2015

  100% 5/5 hvězdiček Doporučujeme

  Je to vynikajuci spotrebic. Verim, ze bude fungovat dlhe roky bez poruch.

  • aj silne zaspineny pekac vycistila bez zvyskov potravin na povrchu a tym presvedcila aj mojho manzela o vyhodnosti tejto kupy
  • nizka hlucnost
  • vhodna aj pre mensi pocet clenov domacnosti
  • zatial som neobjavila ziadne negativa

Bosch SMS 46MW01E Bosch SMS 46MW01E

9 540 Kč s DPH 11 544 

Bosch SMS46IW08E Bosch SMS46IW08E

9 886 Kč s DPH 11 963 

 Bosch SPS 69T82  Bosch SPS 69T82

10 366 Kč s DPH 12 544 

Bosch SMS 46II08E Bosch SMS 46II08E

10 563 Kč s DPH 12 782 

BOSCH SMS 46KI00E BOSCH SMS 46KI00E

11 561 Kč s DPH 13 990 

Bosch SMS 68MW02E Bosch SMS 68MW02E

12 363 Kč s DPH 14 960 

Electrolux ESF 4710ROX Electrolux ESF 4710ROX

9 849 Kč s DPH 11 918 

Beko DFN 39431 W Beko DFN 39431 W

9 889 Kč s DPH 11 966 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?