Rady a tipy

Grilování kdekoliv a v jakoukoliv dobu? Pro kontaktní gril naprostá brnkačka! V tomto článku vám poradíme, jak vybrat elektrický kontaktní gril, se kterým si užijete skvělou grilovačku i v zimě v teple domova.
Pokud se chceš zbavit chloupků, máš na to zpravidla dva způsoby. Jedním z nich je depilace, která odstraňuje chloupky pouze na povrchu kůže. Druhou možností je epilace, která vytrhává chloupky i s kořínky. Jaký je mezi nimi rozdíl a která metoda je vhodnější? V tomto článku ti poradíme, jak si mezi depilací a epilací vybrat, a představíme ti nejlepší epilátory a depilátory z naší nabídky.
Elektronické vychytávky jsou nedílnou součástí našich životů. Běžný den ať už doma nebo na dovolené si jen horko těžko dovedeme představit bez nějakého chytrého zařízení.
V letních měsících může být horko nesnesitelné. Mít možnost ochladit se kdykoli je potřeba je téměř nezbytné. Mobilní klimatizace je praktickým a pohodlným řešením, které vám umožní udržet si příjemnou teplotu v místnosti po celý den.
Co je NFC? Tato revoluční bezdrátová technologie umožňuje každodenní úkony, jako jsou bezkontaktní platby nebo otevírání dveří čipem. Díky ní může na krátké vzdálenosti probíhat bezproblémová a bezpečná komunikace mezi zařízeními. Poradíme ti, jak přesně funguje technologie NFC v praxi a jak je to s bezpečností při jejím využívání!
Kávovar může být nejen praktickým, ale i velmi příjemným doplňkem tvého životního stylu, který ti poskytne kvalitní a lahodnou kávu přesně podle tvých představ. Kapslové kávovary jsou uživatelsky přívětivé, a navíc startují na přijatelných cenách. Jaká jsou specifika a přednosti těchto kávovarů a jak je to s jejich údržbou?
Chytré telefony jsou v současné době skutečným okýnkem do soukromí svých uživatelů. Skrývají se v nich často osobní zprávy i fotografie, důležité dokumenty i např. kreditní karty. Ztráta telefonu tak může být velmi stresující komplikací.
Výběr nové televize není jednoduchý úkol. Jedním z důležitých kritérií výběru je zobrazovací technologie. Dvě z nejpopulárnějších a nejmodernějších technologií v oblasti televizorů jsou OLED a QLED. Chceš vědět, která z nich bude lépe vyhovovat tvým potřebám? Podívej se s námi na hlavní rozdíly mezi nimi a také na to, co každá z nich svým uživatelům nabízí.
Péče o ústní hygienu je základem celkového zdraví a správné čištění zubů hraje klíčovou roli v prevenci zubního kazu a onemocnění dásní. Díky vysokofrekvenčním vibracím a pokročilým funkcím zajišťují sonické kartáčky nejen důkladné čištění, ale také komfort a snadné použití. Poradíme ti, jak čistit zuby sonickým kartáčkem, jaká je správná technika čištění zubů a kdy používat mezizubní kartáček.
Vlnité vlasy dodávají účesu objem a neotřelý vzhled. Co dělat, pokud ses s vlnitými vlasy nenarodil? Ať už preferuješ jemné vlnky, romantické kudrliny nebo výrazné vlny, poradíme ti, jak udělat vlnité vlasy snadno a rychle. Dozvíš se, jak vlasy připravit a jak zajistit, aby vlny vydržely co nejdéle.
Délka vousů a tvar jejich zastřižení má velký význam pro tvůj celkový image. Pravidelné udržování vousů je klíčové pro tvou mladistvou, přátelskou i elegantní vizáž. Poradíme ti, jak zastřihnout vousy efektivně, jaký jejich střih se hodí k tvému obličeji a celkově jak pečovat o vousy.
Odmrazování mrazáku je považováno za nepříjemný úkol, který mnoho lidí odkládá. Přesto je to nezbytný proces, který může výrazně zlepšit výkon tvého spotřebiče, snížit jeho spotřebu energie a prodloužit mu životnost.

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě

Nepodporovaný prohlížeč

Litujeme, používáte internetový prohlížeč, ve kterém vám Okay nebude fungovat.

Zkontrolujte prosím, zda používáte aktuální verzi některého z podporovaných prohlížečů níže, nebo zda máte v prohlížeči povolenou podporu JavaScriptu.

Podporované prohlížeče jsou:

Omlouváme se, že naše aplikace nefunguje na starších prohlížečích.